Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoły Policealne
#11
To zwykła uczelnia. Co do szkół policealnych - myślę, że są dobrym rozwiązaniem dla osób, które po maturze nie chcą iść na studia. Wybierają pracę, a w weekendy się uczą. Poza tym takie szkoły mają bogatą ofertę.
Odpowiedz
#12
Lepiej mieć wykształcenie ze szkoły policealnej niż żadne, ponieważ ukończenie szkoły średniej już dawno przestało być wystarczające do znalezienia pracy w naszym kraju.
Odpowiedz
#13
Myślę ,że warto na pewno Ci się przyda.
Odpowiedz
#14
warto iść do szkoły policealnej, nawet jak ktoś studiuje dodatkowy papierek może tylko pomóc, moja siostra zapisała się teraz do szkoły http://fam-makeup.pl/
Odpowiedz
#15
Moim zdaniem nie warto.
Odpowiedz
#16
A dlaczego według Ciebie nie warto? W czasach kiedy tytuł magistra jest niczym matura, bardziej przydaje się wyuczenie konkretnego zawodu.
Odpowiedz
#17
wszystko zależy od konkretnej szkoły, moja siostra np chodzi tutaj: http://fam-makeup.pl/ - szkoła nie jest tania, ale gwarantuje później pracę. Moja siostra już teraz dorabia na planie filmowym jednego z seriali, dużo kasy nie ma, bo jest tylko pomocnicą, ale zbiera portfolio.
Odpowiedz
#18
Nie mam nic przeciwko szkołom policealnym, pod warunkiem, że traktuje się je jako możliwość dodatkowego dokształcenia, a nie jako punktu głównego.
Odpowiedz
#19
Zdecydowanie tak, sam jestem po szkole policelnej i po studiach, taka szkoła jest całkiem ok. Polecam http://csastudent.edu.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości