Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia podyplomowe - który kierunek
#11
Mnie się podobają oba te kierunki.
Odpowiedz
#12
Ja polecam Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości w Warszawie (ul. Kaleńska 3). Ciekawe kierunki, dobra lokalizacja, wykładowcy pozytywnie nastawieni na studentów i co najważniejsze, niewielkie grupki, więc zawsze można wchłonąć tej wiedzy więcej.
Odpowiedz
#13
Myślę że warto iść na studia podyplomowe. W Urzędach pracy można się starać o ich sfinansowanie ja wybrałam WSiZ. finanse i rachunkowość (dla zaawansowanych) gdzie dostanę dyplom Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Po skończeniu tych studiach podyplomowych nie trzeba składać egzaminu na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych trzeba mieć oczywiście jeszcze doświadczenie.
Odpowiedz
#14
Na podyplomowe to można iść z różnych dziedzin Smile
Odpowiedz
#15
Ja uważam że nie warto się wybierać na studia podyplomowe
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#16
A dlaczego? Ja jestem odmiennego zdania. Studia podyplomowe to dodatkowa wiedza i umiejętności, których nie zdobędzie się na zwykłych studiach. Poza tym na podyplomowe powinno się iść przede wszystkim w konkretnym celu.
Odpowiedz
#17
(07-15-2016, 21:35)ewaa napisał(a): Ja uważam że nie warto się wybierać na studia podyplomowe

Też tak myślę, bo studia podyplomowe nie gwarantują wysokich zarobków. Teraz tylko znajomości się liczą.
Odpowiedz
#18
Dokładnie, zrobiłam studia a i tak pracy nie mogę znaleźć. Natomiast brat który nie poszedł na studia sam kształcił się w domu, otworzył firmę i sporo zarabia Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#19
idź na logistykę, studia proste a dobrze płatną pracę można znaleźć po nich bez problemu Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości