Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia podyplomowe - który kierunek
#1
Który kierunek na studiach podyplomowych jest waszym zdaniem bardziej przydatny pod kątem praktycznego zastosowania:

- studia menedżerskie z modułem zarządzania strategicznego
- zarządzanie projektami

Skłaniam się wstępnie ku temu pierwszemu kierunkowi, gdyż jeszcze jest prowadzona rekrutacja. Tutaj na stronie uczelni http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/stu...university jest napisane, że:

Cytat:Studia adresowane są w szczególności do osób, które uczestniczą lub zamierzają aktywnie uczestniczyć w procesach zarządzania strategicznego, zatem osób zarządzających organizacjami na różnych poziomach[...]

Wstępnie taki kierunek bardzo by mi odpowiadał. Co myślicie o studiowaniu tego kierunku?
Odpowiedz
#2
pamiętaj, że studia dają wiedzę teoretyczną i nie gwarantują nic w praktyce. dlatego zastanów się czy zależy ci na nauce czy pracy. Ja bym wybrała drugą opcję. Napisać można wszystko, o tym także warto pamiętać
Odpowiedz
#3
myślę, że ta druga propozycja jest lepsza, bo mnie spotykana i może bardziej przydatniejsza w pracy....
Odpowiedz
#4
a gdzie masz praktykę? Bo na podyplomówki nie warto iść, jeśli nie są ci potrzebne w pracy... chyba, że to takie kierunki zawodowe, jak charakteryzacja w szkole Fam w Krakowie (http://fam-makeup.pl/), gdzie zdobędziesz twarde umiejętności i się podszkolisz lub nawet zmienisz zawód.

i co to za wybór, skoro na pierwszy kierunek nie było rekrutacji? Tongue
Odpowiedz
#5
hmmm chyba ta druga opcja
Odpowiedz
#6
Oba kierunki mają specyfikę, zależy co myślisz po tej.... jakiś awans?
Odpowiedz
#7
obie słabe jak dla mnie Tongue mało konkretne i nie masz szans na zostanie "specjalistą"
Odpowiedz
#8
A co jest w programach studiów?
Odpowiedz
#9
ta pierwsza wydaje się lepsza
Odpowiedz
#10
(05-08-2015, 12:54)Kamikaze34 napisał(a): obie słabe jak dla mnie Tongue mało konkretne i nie masz szans na zostanie "specjalistą"

Bo to chyba są podyplomówki dla osób już pracujących w ramach doszkalania i z myślą o awansie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości