Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spodnie w kratę - założyłybyście?
#1
Pamiętam, że kiedyś modne były spodnie w kratę i choć tamte wyglądały inaczej niż te, które są modne dziś, to jednak jakoś mam wątpliwości, czy odważyłabym się takie założyć.
A jak jest u was z podobnymi wzorami? Jesteście fanami, czy raczej nie za bardzo?
Odpowiedz
#2
Jeśli byłaby to jakaś fajna krata i krój, w którym wyglądałabym korzystnie, to czemu nie? Wink
Odpowiedz
#3
Spodnie w kratę, ja mam krótkie spodenki takie i są rewelacyjne. W długimi - trudno powiedzieć, wszystko zależy od wzoru.
Odpowiedz
#4
Ale jakiego koloru? Podaj jakieś przykładowe zdjęcie takich spodni, abyśmy mogli porównać Smile
Polecam Wam serdecznie tanie kredyty - portal-kredytowy.pl - najlepszy portal kredytowy! Kliknij, zobacz, przekonaj się sam/a!
Odpowiedz
#5
Jakby były jakieś gustowne i w moim rozmiarze, to jak najbardziej Wink
Odpowiedz
#6
osobiście w kratę bym już nie założyła. Wiem, że kiedyś były w modzie, ale teraz już nie są...ale różne są gusta i guściki...
Odpowiedz
#7
Wszystko zależy od kolorystyki i od kroju. Podobają mi się takie spodnie w kratkę, ale głównie dlatego, że są stonowane. Na pewno szkocka kratka nie wchodziłaby w tym przypadku w grę.
Odpowiedz
#8
Ja noszę spodnie w kratę, ale są one brązowe. Mam też beżowe szorty w drobną krateczkę. W szkocką też bym nie ubrała...
Odpowiedz
#9
Brzmi to całkiem dobrze - podobają mi się takie beżowe spodnie w kratkę.
Odpowiedz
#10
Jakoś nie przepadam za wzorami, lubię proste, stonowane kolory. Spodnie muszą być miękkie, luźne i modne. Najczęściej wybieram te z http://byinsomnia.com/kategoria/spodnie-i-spodnice - jakość i wygoda na wysokim poziomie, z tego słynie marka. Poza tym są uniwersalne - pasują na każde wyjście, mniej lub bardziej oficjalne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości