Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smartwatche i te inne syfy
#1
Czy ktoś mi wytłumaczy jaki to ma sens skoro komórkę i tak mam zawsze przy sobie ( bo niby jak inaczej ^^ ).
Odpowiedz
#2
No wlasnie, po prostu Apple i spolka musi na czyms jeszcze dorobic. Nie ma to jak klasyczny zegarek, najlepiej mechaniczny.
Odpowiedz
#3
Są to takie gadżety, które moim zdaniem są dość bezużyteczne, przynajmniej dla mnie Wink
Odpowiedz
#4
Według mnie telefon powinien spełniać podstawową funkcję, którą jest możliwość przeprowadzania rozmów telefonicznych. Każda dodatkowa funkcjonalność powinna być przemyślana, by nie zalewać rynku telefonami z gadżetami, które nie są potrzebne.
Jeżeli pożyczki internetowe w przyszłości wyprą usługi stacjonarne, to co to zmieni w Twoim życiu?
Odpowiedz
#5
Osobiście odpuścił bym, są to raczej pierdoły które nie wpływają zbytnio na użytkowanie naszego telefonu a dokładają wręcz tylko kolejne rzeczy o które musimy się martwić i dbać, nie są to co prawda może wielkie pieniądze ale jednak... Smile
Odpowiedz
#6
Dużo osób z takich korzysta, a są też takie modele dla dzieci https://xblitz.pl/product/xblitz-kids-watch-gps-find/ i uważam że to jest fajne bo mają wiele funkcji i dzieciom łatwiej korzystać z takiego niż z wskazówkowego
Odpowiedz
#7
Rozumiem, że masz dzieci za bezmozgi, które nie umieją korzystać ze wskazówkowego zegarka? I tutaj się mylisz, jak rodzice pokażą jak się taki zegarek obsługuje to dzieci nie mają problemów. Za to te zegarki co proponujesz mają za dużo opcji inwigilacji dzieci. A biorąc pod uwagę pewnie kiepskie zabezpieczenie urządzenia przed włamaniem to już stwarza niebezpieczeństwo, że dane wysyłane przez zegarek wpadną w niepowołane ręce.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#8
Teraz naprawdę mało dzieci zna się na zegarku tarczowym. Pewnie zależy od rodziców czy dziecko będzie umiało odczytać godzinę. Podejrzewam, że to kwestia czasu aż elektroniczne wyprą analogowe. Wszystko do tego zmierza. Muszę się przyznać, że sam synowi kupiłem smartwache w sklepie https://www.otozegarki.pl/smartwatche  Jakoś nie specjalnie obawiam się wykradania danych z zegarka. Nie jesteśmy celybrytami. Kto by się interesował naszymi sprawami? Zegarek natomiast przydaje się jak wychodzimy w zatłoczone miejsca. Gdyby syn się przez przypadek zawieruszył, to szybko byśmy go odnaleźli.
Odpowiedz
#9
Jesteś naiwny. Już samą wartość mają przeglądane strony, kontakty z telefonu, miejsca przebywania.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#10
A moim zdaniem smartwatche są pomocne i przydatne. Trochę o nich poczytałam i na stronie: https://www.provident.pl/blog/smartwatch-ile-kosztuje dodatkowo dowiedziałam się o niektórych funkcjach, o których wcześniej nie miałam pojęcia, na przykład funkcja pulsoksymetru. Nie zawsze ma się też możliwość korzystania z telefonu (praca, spotkania itp.), a na zegarek można zerknąć zawsze i dzięki temu w razie pilnej konieczności można zobaczyć kiedy z telefonu skorzystać trzeba mimo wszystko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości