Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skuteczność portali randkowych
#1
Pytanie do osób, które są doświadczone w randkowaniu online: czy portale randkowe randkowe są skuteczne i można na nich odnaleźć miłość? Zastanawiam się nad spróbowaniem tego od dłuższego czasu, ale cały czas nie jestem pewien. W Internecie piszą bardzo różnie. Raz, że jest niebezpiecznie, a raz, że super. Trochę się w tym zagmatwałem. Pomożecie mi rozwiązać mój dylemat?
Odpowiedz
#2
Swego czasu dużo czasu spędzałam na takowych portalach.Miłości tam nie znajdziesz,a bynajmniej patrząc z mojej perspektywy to sami tam panowie "na jednego strzała" Big Grin Z drugiej strony z tego,co wiem to przede wszystkim na płatnych portalach (tam,gdzie chcą pieniądze za to,żeby móc pisać wiadomości) to praktycznie wszystkie kobiety są podstawione.Konkretnie to fejkowe profile z kradzionymi zdjęciami,obsługiwane przez różnych operatorów.Mają one na celu jak najdłużej "czatować" z tobą w celu naciągnięcia cię na stratę jak największej ilości pieniędzy! Dlatego też każdemu odradzam korzystanie z takich portali,bo nic ciekawego go tam nie spotka Smile Lepiej po prostu wyjść do ludzi:do pubu,baru czy dyskoteki niż ślęczeć przed komputerem!
 Radio Heaven <-- Twoje radio w sieci!  Angel
Drogeria Heaven <-- Niskie ceny! Heart
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości