Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep internetowy Aligato dla każdego!
#1
Bogaty wybór, szeroka oferta oraz niskie ceny - internetowy sklep Aligato.pl. Sprzedawane przez nas produkty wyróżniają się jakością i dobrymi cenami. U nas znajdziesz markowe produkty znanych i najbardziej cenionych firm. Nasz sklep - super wybór różnej elektroniki, produktów RTV i AGD. Aligato to również super sklep z zabawkami dla najmłodszych! U nas masz duży wybór markowych tkanin na każdą okazję i modną, wygodną bieliznę. Stylowe i intrygujące dodatki: torebki czy naszyjniki w dobrych cenach. Zobacz nasz duży wybór zabawek dla dzieci oraz gier wideo dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w internetowym sklepie!


Masz coś do wymiany lub potrzebujesz czegoś do swojego domu lub garderoby?
Nie czekaj - zrób zakupy na aligato.pl i przekonaj się dlaczego warto!
Odpowiedz
#2
Popracuj nad szybkością ewentualnie zmień hostingodawce Wink
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne - W. Szekspir restauracja poznań
Odpowiedz
#3
Podpisuję się pod postem nade mną, stronka i sklep nawet ciekawy, tylko szybkość, a raczej "powolność" ładowania koszmarna... Musi komuś bardzo, ale to bardzo zależeć (najpewniej na czymś), żeby kupić właśnie w tym sklepie zamiast w innym - jeśli nie, zamiast czekać na załadowanie poszczególnych elementów na stronie to prędzej ucieknie do "szybszej stronki". Normalnie poczułam się jak za czasów neostardy 128kb/s Smile Albo wręcz internetu wdzwanianego Smile Takie tempo jest mocno nieprofesjonalne i raczej odpycha niż przyciąga.
Odpowiedz
#4
Szczerze mówiąc trafiłem na link tego sklepu zupełnie przez przypadek, ale tak się składa że właśnie jesteśmy na etapie urządzania swojej kuchni i tak się składa że zauważyłem tu dość konkurencyjne ceny więc na pewno jeszcze nie raz zajrzę do sklepu. Na szczęście u mnie nie było żadnego problemu z ładowaniem strony i nieprzegadaniem produktów wszystko szło jak najlepiej więc najwidoczniej usterka została naprawiona
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości