Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skandal — Znowu blog o zarabianiu przez Internet ?
#1
Star 
Tak, ponieważ spędzając wiele czasu przy komputerze, warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Najwyższa pora przestać się obijać i zainteresować się programami, które pozwalają dorobić i zarobić kilka dodatkowych dolarów. Na blogu m-zarabianie <<-- opisane są popularne i bezpieczne programy zarobkowe. Zapraszam do odwiedzenia bloga! Bloga można znaleźć również w Google, wpisując po prostu: m-zarabianie, wyskoczy na pierwszej stronie wyszukiwarki.
Odpowiedz
#2
Blog może i ciekawy, ale co do samych programów zarabiania tych kilku dolarów jestem sceptycznie nastawiona.
Odpowiedz
#3
(08-05-2013, 12:01)janeausten napisał(a): Blog może i ciekawy, ale co do samych programów zarabiania tych kilku dolarów jestem sceptycznie nastawiona.

Sceptyczne nastawienie do takich programów to prawidłowe nastawienie. Sam też jestem sceptyczny nastawiony. Do każdego programu podchodzę nieufnie i z dystansem. Przed przystąpieniem sprawdzam program pod kątem wypłacalności, wiarygodności, legalności, czytam opinie w sieci oraz korzystam z własnych doświadczeń. Tego typu podejście pozwala faktycznie wypłacać z programów, a nie do nich dokładać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości