Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzice za granicą, a dzieci w Polsce
#1
Ma ktoś podobnie? Bo ja tak Huh - dzieciaków prawie nie widuję, wychowaniem zajmują się dziadkowie. Ja jeżdżę TIR-em po Europie, a żona pomaga seniorom w Niemczech. O tyle dobrze, że z pieniędzmi nie ma teraz większego problemu i stać nas na najpotrzebniejsze rzeczy... a i na prawdziwe wakacje możemy sobie raz w roku pozwolić Shy
Nieocenioną pomocą są dla nas specjaliści od świadczeń socjalnych za granicą, takich jak Kindergeld https://www.zwrotpodatku-24.pl/kindergel...a-dziecko/. Skoro tam pracujemy, to zasługujemy na wsparcie państwa tak samo jak rodowici Niemcy!
Odpowiedz
#2
Jakby dzieci mieszkały też w Niemczech to owszem. A tak to jest zwykłe oszustwo!
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#3
A czy za ile lat chcesz wrócić do polski?
Odpowiedz
#4
To raczej kiepski układ, dzieci muszą mieć rodziców na miejscu. Może lepiej obniżyć standard życia, ale być z dziećmi.
Odpowiedz
#5
Moja mama pracuje jako opiekunka w Niemczech z agencji PORTUS. Wraca co jakiś czas. Ale ja też często jeżdzę do Niemiec bo mam tam drugi dom więc się widzimy czesto. Święta spędzałyśmy tam właśnie z rodziną. Ogólnie mówi że nie zamieniłaby tej pracy na inną bo nie jest ciężka a bardzo dobrze płatna. Więc jeśli są tutaj jacyś miłośnicy pracy za granicą to mogę Wam polecić tą firmę bo jest sprawdzona i uczciwa. Nie straszy karami. Agencja Portus to chyba teraz najbardziej popularna agencja zajmująca się opieką nad osobami starszymi w Polsce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości