Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja online lepsza od tradycyjnej?
#1
Pytanie zarówno do pracodawców jak i pracowników: czy uważacie, że rekrutacja internetowa jest lepsza od tej przeprowadzanej w sposób tradycyjny?
Mam wrażenie, że jest bardziej praktyczna i skraca czas szukania pracownika, ale też chyba nie w każdym przypadku się sprawdzi.
Jak myślicie?
Odpowiedz
#2
Rekrutacja online ale do czego? Na studia to świetny pomysł bo nie trzeba jeździć i zawozić podania. Dopiero jak się dostaniemy.
Zapraszam na moją stronę - http://www.zyczeniaslubne.org/ gdzie znajdziesz najlepsze życzenia ślubne Smile
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#3
Na pewno sprawniejsza i szybsza, no i tak, jak powyżej napisano, nie trzeba jeździć z podaniami Wink
Odpowiedz
#4
Rekrutacja internetowa na pewno sprawdzi się w pierwszej fazie rekrutacji potem zazwyczaj potrzebna jest osobista rozmowa. Coraz więcej osób pracuje zdalnie i w tym wypadku rekrutacja tylko internetowa w zupełności wystarczy.
Enova Kadry i Płace
Odpowiedz
#5
Nie wiem czy lepsza, ale zdecydowanie wygodniejsza, szczególnie dlatego, że nie musimy jechać przez pół kraju na spotkanie, albo nawet za granicę. Teraz są programy umożliwiające komunikację wideo w hd i wyżej.
Odpowiedz
#6
Nie spotkałam się do tej pory z rekrutacją online na jakiekolwiek stanowisko. Chyba pierwszy etap można przeprowadzić w ten sposób, ale jednak na wiele stanowisk konieczna jest tradycyjna rozmowa. Chociaż oczywiście w niektórych wypadkach, zależnie na jakie stanowisko, to taki internetowy sposób weryfikacji jest wystarczający.
Profesjonalna firma zapewni Ci najrzetelniejsze opinie budowlane.
Odpowiedz
#7
w pierwszej fazie, w kolejnym etapie nic nie zastąpi spotkania twarzą w twarz.
Odpowiedz
#8
Ja nigdy nie uczestniczyłam w takie rekrutacji, więc trudno mi ją ocenić. Co do rekrutacji tradycyjnej wydaje mi się, że w ostateczności jest to rosyjska ruletka.
Odpowiedz
#9
Jest dużo wygodniejsza Smile
Odpowiedz
#10
Czy ja wiem? Pewnie warto się wspierać rekrutacją online, bo w ten sposób łatwiej dotrzeć do większej grupy osób.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości