Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklam na telebimach ?
#1
Hej chciałem was zapytać czy w mieście około 15 tys. mieszkańców jest sens inwestować w telebimy reklamowe, myślałem żeby postawić z dwa telebimy na przy głównych drogach wjazdowych do miejscowość, wydaje mi sie że na reklamę chętni by sie znaleźli ale pewnoscni nie mam. Czy sa jakieś dane które mowią o popularnosci takiej formy reklamy i jej skuteczności ?
Odpowiedz
#2
Ciężko powiedzieć. Jest to specyficzna forma reklamy, ale nie chce przesądzać czy skuteczna czy nie, bo się na tym nie znam. Ja się zastanawiam nad reklamą swojej firmy, ale raczej nie będę inwestował w jakieś poszczególne formy tylko zlecę to komuś. Interesuje mnie bowiem reklama kompleksowa, prowadzona na różnych płaszczyznach, no i wydaje mi się, że to wszystko trzeba jakoś zaplanować, wymyślić strategię, a mi jako laikowi ciężko byłoby to wszystko ogarnąć. W tej chwili interesuje mnie raczej agencja public relations i usługi na różnych poziomach oraz obsługa medialna wydarzeń i eventów, ale nie wykluczam też reklamy zewnętrznej. Jednak to wszystko będzie zależało od szerszej koncepcji i pomysłu specjalistów a nie mojego widzimisię.
Odpowiedz
#3
Telebim to rzeczywiście już poważna sprawa. Może przejrzyj tutaj http://www.apla.eu/ ofertę i zobacz czy coś Cię zainteresuje, może na początek warto zdecydować się na coś mniejszego. Według mnie w takich sprawach dobrze jest zdać się na prawdziwych profesjonalistów i fachowców. Reklama w przypadku każdego przedsiębiorstwa to jeden z najważniejszych czynników sukcesu, dlatego powinna być dopasowana do oczekiwań i celów, jakie chcemy osiągnąć.
Odpowiedz
#4
Ja uważam, że reklama zewnętrzna (dopasowanej oczywiście do specyfiki biznesu) jest z całą pewnością warta zainteresowania. Ja osobiście bardziej się skłaniam ku takiej formie: http://fabrykareklamy.pro/produkcja/wykl...-pojazdow/ bo ona bardziej mi "pasuje" (taka specyfika) Oczywiście to wszystko musi być jakoś spójne ze sobą. Na pewno warto tez się zainteresować reklamą internetową - i to wszystko ze sobą połączyć. Czy to akurat mogą być telebimy? Pewnie tak jeśli to jest dostosowane do tego czym się zajmujesz (może zdradzisz? Smile) W każdym razie - jak najbardziej warto inwestować w taką "formę" (reklama zewnętrzna)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości