Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeziębienie
#1
Witajcie  Rolleyes
orientujecie się może jaki syrop dla dzieci na przeziębienie będzie najlepszy? Niestety mój syn coś złapał w przedszkolu, jutro planuję wybrać się do apteki po coś sprawdzonego. Niedługo wakacje, więc chcę by szybko powrócił do zdrowia :-)
Odpowiedz
#2
Zależy od rodzaju kaszlu... Chociaż obserwuj taki syndrom, bo czasem to oznaka rozwijającego się przeziębienia. Gdy infekcja stanie się za ciężka, pozostaną Ci tylko lekarstwa na przeziębienie
A tego na pewno chcesz uniknąć Smile Lepiej więc dmuchać na zimne.
Odpowiedz
#3
Bez konsultacji z lekarzem nigdy bym nie podała dziecku żadnego leku. Możesz ewentualnie zastanowić się nad wodą utlenioną do płukania gardła, to domowa i skuteczna metoda. Praktykujesz takie sposoby na zwalczanie choroby?
Odpowiedz
#4
A ja na ból gardła polecę coś innego. No bo tak, w przeziębieniu to oczywiste, nie ma co sensu lecieć do lekarza, starczy woda z cytryną, wyleżenie i ciepłe posiłki. Z gardłem jest troszkę inaczej, tutaj trzeba zadziałać. Ja osobiście polecam fiorda.pl - moim zdaniem najlepszy lek tego typu. Jest ziołowy, także zdecydowanie przysmakuje, a na dodatek wyleczy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości