Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy do fakturowania
#1
Czy Wasze firmy korzystają z programów do fakturowania? Warto inwestować w takie narzędzia? Widziałam np. tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online , że takie programy mają spore możliwości. I można je integrować z innymi systemami w firmie. Warto więc to wykorzystać u siebie czy raczej nie?
Odpowiedz
#2
A jak rozliczacie PITy ?? U księgowej czy może przez program we własnym domowym zaciszu ?? Smile Bo ja ostatnio chciałam się przestawić, na domowy tryb i zrobić zwłaszcza,że znalazłam stronę na wysokim poziomie, która dodatkowo, jeszcze wyjaśnia nam jak to mamy zrobić w tym programie, więc chyba warto... co myślicie ? Smile
Odpowiedz
#3
Ja korzystam z programu iBiznes - fakturowanie, książka i vat.
Odpowiedz
#4
Ja jestem na etapie wybierania i zastanawiania się dopiero, ale z tego co słyszałam to spora część znajomych wspominała, że całkiem fajna jest księgowość uproszczona przyznam szczerze, że rozważam różne opcje, a ta wydaje mi się bardzo korzystna. Wiadomo, że zależy to też od formy działalności itp. ale wato spojrzeć.
Odpowiedz
#5
U nas takimi rzeczami zajmuje się księgowa. A korzystanie z biur rachunkowych także jest lepszym pomysłem.
Odpowiedz
#6
Ja od dawna korzystam z programu ifirma. Nie wyobrażam sobie teraz bez niego funkcjonować. Jest bardzo uniwersalny - nie tylko przydaje się do faktur.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości