Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent ślubny
#1
No i znowu mam ten sam problem. Znajomi biorą ślub, nie sa to jacyś najlepsi przyjaciele, jednak mamy z nimi stały kontakt. Dostaliśmy zaproszenie na ślub i wesele nie ukrywam, było to dal nas małym zaskoczeniem). No i teraz mamy zagwozdkę, co dać w prezencie: pieniądze czy prezent. Jak prezent to jaki? Macie jakieś sprawdzone prezenty, które się nadają? Albo podrzućcie poradniki, typu http://www.wesele.com.pl/porady/slub_pre...ne,42.html. Może a nóż coś mi one w głowie rozjaśnią.
Odpowiedz
#2
A ja jestem ciekawa czy uważacie, że album na zdjęcia ślubne to dobry pomysł. Szukam właśnie czegoś oryginalnego i takiego od serca jako prezent dla mojej siostry, która za kilka miesięcy bierze ślub. Chciałam porobić na ślubie kilka zdjęć, a później ładnie je oprawić i dać im w ramach części prezentu ślubnego. Myślicie, że coś takiego może się spodobać?
Odpowiedz
#3
Jeśli mowa o prezencie na tak wyjątkową okazję jaką jest ślub, to nie może zabraknąć biżuterii ręcznie robionej. Osoba obdarowana takim rękodziełem z pewnością nie pozostanie dłużna.
Odpowiedz
#4
Bardzo fajny prezent.
Odpowiedz
#5
No cóż, nie ma lepszego prezentu ślubnego od pieniędzy.
Odpowiedz
#6
Ja również uważam, że najlepszym prezentem są pieniądze. Chyba, że znamy bardzo dobrze młodą parę i chcemy podarować im coś szczególnego.
Odpowiedz
#7
Najlepiej byłoby wcześniej się zorientować, co chcieliby dostać państwo młodzi
Odpowiedz
#8
(12-29-2017, 09:33)tigerriger napisał(a): No i znowu mam ten sam problem. Znajomi biorą ślub, nie sa to jacyś najlepsi przyjaciele, jednak mamy z nimi stały kontakt. Dostaliśmy zaproszenie na ślub i wesele nie ukrywam, było to dal nas małym zaskoczeniem). No i teraz mamy zagwozdkę, co dać w prezencie: pieniądze czy prezent. Jak prezent to jaki? Macie jakieś sprawdzone prezenty, które się nadają? Albo podrzućcie poradniki, typu http://www.wesele.com.pl/porady/slub_pre...ne,42.html. Może a nóż coś mi one w głowie rozjaśnią.
Odpowiedz
#9
Myślę że kasa chyba że młodzi życzyli sobie coś innego.
Odpowiedz
#10
To może pochwal się zdjęciami w wątku jakie otrzymaliście oryginalne zaproszenia ślubne! Chętnie zobaczę jakie są teraz trendy w projektowaniu graficznym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości