Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozycjonowanie stron
#11
Ja osobiście również wolę zająć się sama pozycjonowaniem i treściami na swojej stronie. Zawsze trafiałam bowiem na "specjalistów" Smile
Odpowiedz
#12
Wszystkiego można się nauczyć, chociaż potrzeba sporo czasu ale uważam że warto samemu się za to zabrać Smile
Odpowiedz
#13
A jak ktoś sam wykonuje to pozycjonowanie, to są efekty na jakiś dłuższy okres czasu?
Odpowiedz
#14
Skuteczne firmy pozycjonerskie można łatwo znaleźć na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.
Jak firma ma własna stronę wysoko pozycjonowaną to wiadomo, że klientowi są wstanie zaoferować usługi na konkretnym poziomie. Nie zamówił bym raczej usługi pozycjonowania w firmie która sama się nie potrafi przebić w Google.
Odpowiedz
#15
Czy to poprzez firmę pozycjonerską czy samemu, trzeba się od razu nastawić na to, że SEO nie przyniesie efektów z dnia na dzień, to jest niewykonalne i nawet firmom, których strony są doskonale przygotowane pod tym kątem, nie jest łatwiej. To ciągła walka o pozycję i bycie widocznym, by wyszukiwarki indeksowały stronę jako wartościową. Warto mimo wszystko wiedzieć coś na temat SEO, wszystko jedno, czy będziemy współpracować ze specjalistami czy działać na własną rękę, dzięki temu będzie nam łatwiej działać. Mimo wszystko, warto na etapie budowania strony internetowej przygotować porządnie wszystkie treści i zoptymalizować obrazki, by wszystko szybko i ładnie się wyświetlało. Content marketing jest teraz w cenie i bardzo chętnie czytany, o ile są to autorskie treści.
Odpowiedz
#16
(04-06-2017, 19:20)marek122 napisał(a): Najlepiej samemu, trzeba tylko mieć czas i  oczywiście choć trochę się na tym znać

Matko.. juz widze jak by mi sie to mialo udac;D pewnie nawet nie znalazlbym miejsca do opublikowania mojej reklamy;D

Dlatego ja jednak zlecilem to fachowcom https://mayko.pl/pozycjonowanie-stron/ i jestem z naszej wspolpracy bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#17
W pozycjonowaniu bardzo skuteczną metodą jest kampania seo . Proces pozycjonowania odbywa się dwutorowo i dzieli się na działania wewnętrzne (on site) oraz działania zewnętrzne (off site).
Odpowiedz
#18
W pozycjonowaniu ważna jest optymalizacja strony oraz dobre jakościowo linki przychodzące.
Odpowiedz
#19
Dokładnie, ważna jest optymalizacja i linki. Wszystkiego można się nauczyć Smile
Odpowiedz
#20
Racja, poradników nie brakuje, są też o tyle przydatne, że pozwalają się zorientować osobom, które się na tym temacie nie znają, a myślą o takiej formie reklamy. To daje też podstawę do przyszłych rozmów z ewentualną agencją reklamową i pozwala na zorientowanie się w realnym wsparciu. Form pozycjonowania jest wiele, jedną z nich jest popularne linkowanie, o którym też można dowiedzieć się więcej: http://www.bpcomp.pl/na-czym-polega-link-building. Oczywiście pozwala to na lepsze zorientowanie się w temacie i co ma się na myśli poprzez "link building" i w jaki sposób się pozyskuje takie linki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości