Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozycjonowanie przez budowanie linków metodą „Blast Wiki”.
#1
Pozycjonowanie przez budowanie linków metodą „Blast Wiki”.

Usługa ta polega na pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce Google. Usługa jest skierowana do wszystkich osób mających strony internetowe, którzy chcą, aby ich strona była widoczna dla potencjalnych klientów. Najważniejszą zasadą marketingu internetowego jest zapewnienie Twojej stronie odpowiedniej widoczności w wynikach wyszukiwarek, co przełoży się na zwiększony ruch na witrynie.

Odpowiednia ilość oraz jakość odnośników widocznych dla wyszukiwarek, stanowi kluczowy element wpływający na ranking Twojej strony. „BLAST WIKI” szybko i skutecznie buduje dla Ciebie strukturę linków.

Moja oferta polega na dodaniu dużej ilości treści z linkami na stronach typu wiki. Strony wiki są oparte na tym samym skrypcie, co znana nam wszystkim Wikipedia, w wyniku czego, linki z tych stron są traktowane z większym zaufaniem przez wyszukiwarki.

Kilka informacji o ofercie.
- Każdy link znajdzie się na innej domenie, w tekście na co najmniej 1000 znaków,
- linki znajdą się w artykule na stronie opartej na skrypcie Wikipedii,
- strony oparte na skryptach wiki posiadają wysoki współczynnik zaufania,
- wpis do 1000 stron, każda zawiera jeden odnośnik,
- każdy wpis jest unikalny – BEZ DUPLIKATÓW TREŚCI.

Cena całości usługi wynosi 50zł, użytkownicy forum, po podaniu kodu promocyjnego [FORUMREKLAMOWECOM] otrzymają 10 % rabatu.

Proszę o kontakt przez e-mail: bartoszj1993@gmail.com, nie odpisuje na PM.
Odpowiedz
#2
Chyba jestem zainteresowany:
Myślę, że dogadamy się jakość co do zniżki bo do dodania mam:

wynajem wózków widłowych
budowa domów pod klucz Mikołów
smycze reklamowe
czarter jachtów motorowych
transport ponadnormatywny

Adres do korespondencji znajdzie Pan na stronie internetowej firmy Global Project. Jest to Agencja Reklamowa Tychy / Mikołów

(07-03-2012, 13:17)bartoszj1993 napisał(a): Pozycjonowanie przez budowanie linków metodą „Blast Wiki”.

Usługa ta polega na pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce Google. Usługa jest skierowana do wszystkich osób mających strony internetowe, którzy chcą, aby ich strona była widoczna dla potencjalnych klientów. Najważniejszą zasadą marketingu internetowego jest zapewnienie Twojej stronie odpowiedniej widoczności w wynikach wyszukiwarek, co przełoży się na zwiększony ruch na witrynie.

Odpowiednia ilość oraz jakość odnośników widocznych dla wyszukiwarek, stanowi kluczowy element wpływający na ranking Twojej strony. „BLAST WIKI” szybko i skutecznie buduje dla Ciebie strukturę linków.

Moja oferta polega na dodaniu dużej ilości treści z linkami na stronach typu wiki. Strony wiki są oparte na tym samym skrypcie, co znana nam wszystkim Wikipedia, w wyniku czego, linki z tych stron są traktowane z większym zaufaniem przez wyszukiwarki.

Kilka informacji o ofercie.
- Każdy link znajdzie się na innej domenie, w tekście na co najmniej 1000 znaków,
- linki znajdą się w artykule na stronie opartej na skrypcie Wikipedii,
- strony oparte na skryptach wiki posiadają wysoki współczynnik zaufania,
- wpis do 1000 stron, każda zawiera jeden odnośnik,
- każdy wpis jest unikalny – BEZ DUPLIKATÓW TREŚCI.

Cena całości usługi wynosi 50zł, użytkownicy forum, po podaniu kodu promocyjnego [FORUMREKLAMOWECOM] otrzymają 10 % rabatu.

Proszę o kontakt przez e-mail: bartoszj1993@gmail.com, nie odpisuje na PM.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości