Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje auta
#1
Czesc, jak w temacie poszukuje samochodu a precuzyjac to chodzi mi o samochod dostawczy. Potrzebny bedzie mi do przewozu materialow budowlanych itp. rzeczy. Ogolnie rzecz biorac trzeba mi go na czas budowy domu, czyli jakos tak rok, poniewaz bede budowal sam wlasnymi silami wraz z moimi pracownikami. Wpadlem na pomysl wypozyczenia auta, poniewaz kupowanie samochodu ktory po ukonczeniu pracy pojdzie w kat. Wiec wydaje mi sie ze to jest calkiem dobra decyzja. Znalazlem ogloszenie jednej z firm i zaitneresowala mnie jest to wypozyczalnia samochodow dostawczych pszczyna. Piszac ten post mam nadzieje ze pomozecie mi podjac wlasciwa decyzje chodzi mi o to, jezeli znacie ta firme lub macie jakies godna do polecenie to piszcie. Bede bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Ja niedawno kupiłem samochód, ale trzeba było o nie trochę zadbać, ponieważ był to samochód używany. Na pierwszy rzut poszło w pranie tapicerki w Caressence. Potem wzięliśmy się jeszcze za lakier. Teraz autko jest pierwsza klasaSmile
Odpowiedz
#3
Uznaję tę zasadę, że jeśli coś jest z komisu przy salonowego to zazwyczaj dbają oni o to, żeby wszystko było sprawdzone, więc polecam w tym temacie, aby przejrzeć auto giełda i sprawdzić czy coś mają godnego  Wink

Odpowiedz
#4
Re: Jaki samochód dostawczy wybrac ...?
16 Kwi 2014, 08:39
- WV LT 35 Max
- Iveco Max
Dokładnie takie same gabaryty co w/w Mercedes.
Ogólnie to powiem tak sam jeżdżę busami na dość duże dystanse.
Odpowiedz
#5
Samochód Iveco, słyszałam, że są bardzo dobre Smile
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości