Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poszukuję] Partnera do biznesu, który zna się na SEO !
#1
Witam !

W skrócie przedstawię i opiszę warunki współpracy. Szukam partnera biznesowego do zarabiania na rynku CPA/PPA. Działam na tym rynku już dłuższy czas i obecnie poszukuję konkretnego, dojrzałego i odpowiedzialnego partnera/wspólnika. Poniżej opiszę podział obowiązków i warunków współpracy.

Z mojej strony oferuję:

- Obecnie 5 projektów internetowych. Serwisy są stworzone odpowiednio zoptymalizowane, niszę są unikalne i z potencjałem po odpowiednim wy pozycjonowaniu ich.

- To ja opłacam domeny, hostingi i to ja tworzę serwisy/projekty, więc wszystkie koszta z powstaniem serwisu jak i graficzną jego kwestią jest na moich barkach. 

- Mam wiele pomysłów na kolejne niszę.

- Zlecam i opłacam profesjonalne teksty na serwisy, pisane odpowiednio pod kątem SEO + koordynuję projektami i dbam o konwersję serwisów.

- Inwestycja jeżeli będzie taka konieczność

Czego oczekuję od Partnera:

- Partner musi koniecznie znać się bardzo dobrze na pozycjonowaniu serwisów w Google.com. Serwisy są pisane w języku angielskim więc zależy mi na działaniu na Google.com

- Bardzo ważnym czynnikiem jest aby serwisy/posty znajdowały się na TOP pozycjach.

- Praca bardzo długoterminowa.

- Podział zysków 50/50.

W przeszłości z podobnym wspólnikiem o średnich umiejętnościach pozycjonerskich zarobiliśmy w 4 miesiące około 4,500$. Możliwości są ogromne i jestem w stanie to udowodnić, ale najważniejszym czynnikiem jest SEO. Więcej szczegółów jestem w stanie podać i przedyskutować po skontaktowaniu się z moją osobą.

Email: cpagrouppl@gmail.com

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości