Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portal pracy
#1
Jeśli chcesz zmienić pracę, bądź aktualnie szukasz nowego miejsca zatrudnienia to warto sprawdzić sobie oferty pracy również w mniejszych miejscowościach, jeśli takiej aktualnie mieszkasz. Tym bardziej, że jest to dużo łatwiejsze z takimi portalami pracy, jak https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/go%C5%82dap/ gdzie dowiecie się więcej jakie firmy aktualnie szukają pracowników i może akurat na stanowisko, które w szczególności Cię interesuje. Pozdrawiam, udanych zmian zawodowych!
Odpowiedz
#2
Ja najpierw zacząłbym od ustalenia swoich predyspozycji zawodowych. Smile To często pomijany, ale niezwykle ważny krok przy obieraniu swojej ścieżki zawodowej. Najprościej możesz to zrobić udając się do doradcy zawodowego, ale widziałem też niedawno opcję wykonania takiego badania wygodnie online chociażby tu https://proficompetence.com/ myślę, że taka opcja jest świetna jeśli nie wiesz jakie są Twoje kompetencje i szukasz swojej przyszłej drogi kariery
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, bardzo lubię takie rozwiązania
Odpowiedz
#4
Ciekawy portal, dzięki za polecenie
Odpowiedz
#5
Na portalach związanych z zatrudnieniem, często możemy przeczytać o tak zwanym onboardingu - https://gamfi.com/blog/dlaczego-buddy-to...dingowego/ . Oprócz samego procesu, warto zadbać o odpowiednią osobę, która będzie go prowadzić. Powinna być to osoba, dokładna, otwarta i przyjecielska, taka która przy okazji swojej roli w onboardingu, nie zawali pozostałych zadań.
Odpowiedz
#6
Łapcie link do tego artykułu - https://panoramakutna.pl/zmiany-w-umowac...2023-roku/ Można tam poczytać o zmianach w przepisach w umowach o pracę w tym roku. Trochę ich jest, a nie każdy o nich wie, więc naprawdę warto się zapoznać, żeby być na bieżąco, w końcu to bardzo ważny temat dla każdego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości