Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady biznesowe
#1
Witam - jestem w kłopocie Huh , więc o poradę pytam!
Mam aptekę niedaleko centrum miasta - jeśli konkrety zrobią różnicę, to od razu napiszę że to Kalisz - i mam coraz większy problem. Do utraty płynności finansowej jeszcze wprawdzie daleko, ale już plany o otworzeniu kolejnych punktów musiałem odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość. Klientów brakuje. Co wydaje się dziwne, zważywszy na powszechną w Polsce skłonność do mniej lub bardziej (bez)wartościowych suplementów, profilaktyki i spore zaptrzebowanie na leki - jesteśmy raczej chorowitym narodem.

Jakieś podpowiedzi, jak wyjść z impasu??? Może taki kierunek działań jak na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/kalisz/ opisują będzie krokiem w dobrym kierunku???
Odpowiedz
#2
To co napisałeś nie wyjaśnia skąd pojawia się problem. Może trudna dostępność? Może brak fachowej obsługi klienta? Może mała ilość dostępnych leków na stanie? Może... w sumie można byłoby tak wymieniać, ale i tak nie wyjaśni to przyczyny, bo jej nie podałeś.
Odpowiedz
#3
Jeśli brakuje Ci klientów, pomyśl o reklamie w internecie.
Odpowiedz
#4
Ja mysle ze reklama to dobry pomysl, moze jakies karty znizkowe dla stalych klientow, moze wiecej promocji? A moze poprostu personel ma złe podejscie lub doswiadczenie? Moze jakies szkolenie pracownicze? Albo motywatory w postaci jakis pakietow medycznych (tak jak u nas sa z medicover) czy cos w tym stylu.
Odpowiedz
#5
Myślę, że możesz odezwać się do specjalistów od marketingu internetowego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości