Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podest - wynajem
#1
Witam
Pytanie moje bedzie dotyczylo wypozyczenia podestu. Jestem z okolic Zgierza i bede potrzebowal w przyszlym tygodniu wypozyczyc podest na przyczepce. Orientujecie sie moze gdzie mozna cos takiego wypozyczyc i jak wyglada okres wypozyczania .. trzeba koniecznie na tydzien czy mozna na kilka dni tylko? Druga kwestia to ile moze to mniej wiecej kosztowac? Oczywiscie kupilbym taki sprzet jesli potrzebowalbym go czesciej, ale to bardziej zlecenie trafiajace sie raz na kilka miesiecy takze wole wypozyczyc. Z gory dzieki za jakiekolwiek namiary na sprawdzone firmy tym sie trudniace. Pozdrawiam

[Obrazek: 2032es-gallery-silo_t.jpg]
Odpowiedz
#2
(02-07-2017, 17:55)dav1d napisał(a): Witam
Pytanie moje bedzie dotyczylo wypozyczenia podestu. Jestem z okolic Zgierza i bede potrzebowal w przyszlym tygodniu wypozyczyc podest na przyczepce. Orientujecie sie moze gdzie mozna cos takiego wypozyczyc i jak wyglada okres wypozyczania .. trzeba koniecznie na tydzien czy mozna na kilka dni tylko? Druga kwestia to ile moze to mniej wiecej kosztowac? Oczywiscie kupilbym taki sprzet jesli potrzebowalbym go czesciej, ale to bardziej zlecenie trafiajace sie raz na kilka miesiecy takze wole wypozyczyc. Z gory dzieki za jakiekolwiek namiary na sprawdzone firmy tym sie trudniace. Pozdrawiam

[Obrazek: 2032es-gallery-silo_t.jpg]

Szczerze Ci odpowiem, że nie wiem jak to wygląda cenowo czy okresowo. Wszystko zależy pewnie od tego jaka odległość, jaki podest itd. Firma znajomego wypożyczała i chwaliła sobie tę firmę https://wypozyczalniapodnosnikow.pl/ więc jeśli mogę polecić to polecam a najlepiej będzie jak zadzwonisz albo napiszesz do nich i indywidualnie ustalisz. Zawsze chodzi o pieniądze ale jak jest perspektywa dalszej współpracy do może będą zainteresowani.[url=https://wypozyczalniapodnosnikow.pl/][/url]
Odpowiedz
#3
Firma Instant Polska w swojej ofercie posiada podesty nożycowe, podnośniki koszowe, podnośniki teleskopowe, rusztowania aluminium, drabiny z podestem i inne. Warto zapoznać się z bogatą ofertą firmy na stronie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości