Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka na prezenty świąteczne
#21
Powiem tak - pożyczki i chwilówki naprawde pomagają ww różnych sytuacjach, i kiedy naprawde szukasz szbykiej gotówki. Jeżeli chcesz to szukaj darmowa chwilówki za darmo tutaj https://finratownik.pl/chwilowki-za-darmo, naprwde dobry serwis dla poszukiwania pożyczek!
Odpowiedz
#22
Jestem zupełnie odmiennego zdania. Pozyczki wszelkiego rodzaju to bardzo łatwy sposób na zadłużenie i ja nigdy bym się na coś takiego nie zdecydował.
Odpowiedz
#23
Żadnych pożyczek, chwilówek to najgorsze co może być
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#24
Na prezenty świąteczne lepiej może pożyczyć od znajomych a nie pakować się w pożyczki Wink
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#25
Żadnych pożyczek, chwilówek to najgorsze co może być
Odpowiedz
#26
Na pewno nie brałabym pożyczki na prezenty świąteczne. Wolałabym po prostu kupić coś skromniejszego. Liczy się w końcu gest. Teraz zbliża się Mikołaja i sama zaczynam myśleć nad prezentem dla chrześniaka. Zastanawiam się , czy nie zamówić mu na stronie listymikolaja.pl spersonalizowanego listu bądź wideo od Świętego Mikołaja. Nie jest to duży koszt a frajda na pewno byłaby ogromna Smile
Odpowiedz
#27
Myślę ,że każda pożyczka to zło.
Odpowiedz
#28
Świetny pomysł z tym listem! Dzięki za pomysł. Co do chwilówek to zgadzam się. Znam natomiast wielu ludzi którzy musieli wziąć taki kredyt bo innego wyjścia nie było. Myślę że sprawdzając ranking pożyczek i orientując się nieco w temacie można znaleźć pożyczkę na której nie stracimy fortuny.
Odpowiedz
#29
Swoją drogą, pożyczki na święta nie wzięłabym nigdy, jedynie na nagłe przypadki. Jeśli już jest temat pożyczek polecam zajrzeć na stronę https://www.credy.pl/pozyczki-przez-internet/, znajdziecie tam sporo przydatnych informacji w temacie.
Odpowiedz
#30
Boję się brać pożyczki, nie mam pewnej pracy, możeConfused nie będę miała z czego z spłacać?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości