Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka na prezenty świąteczne
#1
Czy gdybyście się trochę niespodziewanie spłukali przed świętami, to zdecydowalibyście sie na wzięcie pożyczki na prezenty?

Jest teraz trochę opcji m.in dość mocno reklamowana w tv pożyczka z najniższą ratą z Aliora - no i tak dumam..., ktoś może brał, albo był w takiej sytuacji, że nie zostało mu nawet 5 zł na prezenty i coś trzeba po prostu skombinować?
Z tego co czytam o tej pożyczce, to opcja bdb, więc może..?
Odpowiedz
#2
W żadnym wypadku. Pożyczki czy kredyty tylko na inwestycje ze stopą zwrotu wyższą niż koszt kredytu.
Odpowiedz
#3
A słyszeliście o przebojowej pożyczce rekomendowanej przez Michała Wiśniewskiego? Dają bardzo dobre warunki. Na prezenty to raczej bym nie wzięła, ale na wyjazd na narty i owszemSmile
Odpowiedz
#4
Na te rekomendowane przez celebrytów uważałabym. Zamiast brać pożyczki można swoje pieniądze lokować lub inwestować. Inwestowanie w udziały może być dłuższą formą oszczędzania, co w konsekwencji wychodzi tylko na korzyśćSmile
Odpowiedz
#5
Dla mnie pożyczka i ostateczność. Zwykle odkładam pieniądze na święta, aby później się nie martwić.
Odpowiedz
#6
Ja inwestuję w obligacje korporacyjne i na szczęście nie mam problemów z pieniędzmi na święta czy inne okazje. A branie pożyczek z takiego powodu jest dalece nierozsądne.
Odpowiedz
#7
nie brałabym pożyczki po to aby kupić komuś prezent. Wytłumacz w jakiej jesteś sytuacji i kup jak będziesz przy kasie. Lepsze to niż zapożyczanie się a potem przez rok musisz spłacać.
Odpowiedz
#8
Dokładnie - mam znajomych którzy wzięli pożyczkę 1000 zł na psa rasowego... Paranoja
Odpowiedz
#9
Wydaje mi się że zaciąganie pożyczek na prezenty to naprawdę głupi pomysł...
http://comstar.net.pl - serwis komputerowy w Łódzi
Odpowiedz
#10
Dla mnie pożyczka to ostateczność, biorę, gdy nie mam innego wyjścia. Najpierw sprawdzam aktualne oferty na http://iloan.pl , porównuję i wybieram tą, z najmniejszymi kosztami. Czasem też są to chwilówki, ale gdy wiem, że szybko dam rade je spłacić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości