Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plany na wakacje
#1
Witam,tak się zastanawiam nad wakacjami.Chciałabym gdzies sie wybrać z mężem.Przeglądam sobie tak różne miejsca i wpadło mi w oko Zakopane.Myslałam też o wyjezdzie za granicę,ale ceny troche wysokie.W Zakopanem byłam tylko raz w dzieciństwie i szcze ze nie pamietam,gdzie mozna sie tam zatrzymać.Może macie jakiś sprawdzony fajny hotel tam?Wpadł mi w oko hotelcrocus.pl/basen-hotel-z-basenem wygląda kusząco,czy ktos może miał przyjemność tam byc?
Odpowiedz
#2
Czemu nie? To jest bardzo dobry pomysł! Ja też zamierzam jechać  samochodem z wypożyczalni na wakacje bo dzięki temu że będziemy mobilni dużo więcej zobaczymy. Zwykle stacjonarnie spędzamy wakacje a teraz trochę okolicy zobaczymy.
Odpowiedz
#3
Planów na wakacje nie mam, ale pewnie będziemy jechać do teściów na wieś, żeby córka pobyła nieco z dziadkami, z którymi nie ma jak się widywać.
Odpowiedz
#4
Różne punkty widzenia są ważne, ale trzeba spojrzeć na całą sytuację i uwzględnić wiele czynników.
Odpowiedz
#5
To jest trochę skomplikowane i trzeba się zastanowić
Odpowiedz
#6
Czy są osoby, które zdobyły już doświadczenie w nurkowaniu i mogą doradzić w kwestii wyboru sprzętu? Chciałbym poznać wasze opinie na temat akcesoriów, które znalazłem chociażby w sklepie https://nurkowy.com.pl/ gdzie przede wszystkim ceny są całkiem przystępne
Odpowiedz
#7
Nie mam gotowego zdania na ten temat. Różnorodność opinii jest ważna w społecznej dyskusji.
Odpowiedz
#8
A ja koniecznie muszę przetestować nową aktywność, o której dowiedziałam się w internecie. Z tego, co kojarzę, to znajomi również mi już o niej wspominali. A mowa konkretnie o deskach SUP. Czy kiedykolwiek słyszeliście o nich lub korzystaliście z pływania nimi? Jeśli jeszcze nie, to sprawdźcie jakieś miejsca w swojej okolicy. Ponadto na stronie gosup.pl kupicie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, jeśli się Wam spodoba pływanie deskami SUP.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości