Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paznokcie hybrydowe
#11
Kupiłam wiele rzeczy do hybryd i chce się nauczyć je robić. Dziś zrobiłam po raz drugi w moim życiu ( pierwsze mi odpadły dosłownie płachtami je zdjęłam ale mam nadzieje ze tym razem będzie lepiej) prosze was o opinie jak na drugi raz w życiu zrobione hybrydy na swoich paznokciach nie przedłużane. Wiem ze jest wiele błędów ale chce abyście mi je napisały również a może jest coś czego nie widzę ? Także mam pare pytań bardzo prosze o odpowiedzi
1. Czy jak nakładam więcej warstw koloru hybrydy to po pierwszej warstwie która jest utwardzona przetrzeć cleanerem bo jest lepka a na tym etapie nie chce narazie zdobień ? Czy normalnie nałożyć na to druga warstwę ?
2. Jak i czym zrobić grubsza hybrydę? Tą krzywa czy jak to się nazywa aby były wypukłe a nie jak pomalowane zwykłym lakierem. Robi się to bazą?
3. Czy trzeba mieć primer? Czy cleaner wystarczy?
4. Jak wycinać tymi obcinaczkami skórki aby się nie skaleczyć ?
5. Czy wystarczy jedna warstwa bazy?
6. Czy wystarczy jedna warstwa topu?
7. Czy jak nałożę ozdoby np brokat Celiny jakieś lub te naklejki ozdobne to trzeba to utwardzić w lampie i na ile sekund/minut? Ogólnie podoba mi się też marmurkowy wzór jak tutaj . Czy jest bardzo trudny do osiągnięcia?
8. Dlaczego hybryda schodzi mi płachtami? Ze normalnie mogę ją oderwać bez większego wysiłku?
9. Jak blisko skórek dojeżdżać lakierem?
10. Po co jest frezarka? Nie posiadam jej
11. Jak dobrze przygotować paznokcie do stylizacji? Ile czasu piłować boczkiem pilnikiem itp?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości