Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacje plastyczne - za czy przeciw?:)
#31
ja jestem za kazy ma prawo aby próbować się upiększyć nie mówię o takim czyms jak ktoś ma tam powiedzmy 100 opieracji , ja przeszedłem np Przeszczep włosów i się tego nie wstydzeSmile
Odpowiedz
#32
czasem robi się dla polepszenia własnego komfortu, lepiej jednak skorzystań najpierw z naturalnych sposobów np. trening, dieta a dopiero później decydować się na coś takiego jak odsysanie tłuszczu  Tongue

Odpowiedz
#33
Ja nie widzę nic złego w operacjach plastycznych, o ile przeprowadzane są w profesjonalnych klinika, gdzie każdy pacjent poddawany jest gruntownym badaniom. Wiem, że w taki sposób odbywa się powiększanie piersi w prywatnym szpitalu drolender.pl. W przypadku gdy u pacjentki stwierdzono jakiekolwiek przeciwwskazania do zabiegu, to się po prostu z niego rezygnuje, żeby nie narazić jej na komplikacje zdrowotne.

[Obrazek: operacje-piersi-przeprowadzne-w-klinice-dr-olender.jpg]
Odpowiedz
#34
Jak ktoś ma na przykład twarz zmasakrowaną w wypadku, to operacja plastyczna jest dobrodziejstwem. Ale w innych sytuacjach wydaje mi się, że to taka fanaberia dla rozpieszczonych paniuś, które nie potrafią siebie po prostu zaakceptować.
Odpowiedz
#35
Ja uważam, że jeżeli ktoś ma się czuć lepiej to dlaczego nie Wink
Odpowiedz
#36
Też nie mam nic przeciwko, ważne jednak, żeby nie popaść w przesadę i nie zatracić samego siebie w czasie tych wszystkich zmian.
Odpowiedz
#37
Jestem przeciw. Nigdy się nie zdecyduje, nawet jakbym miała dużo pieniędzy. Operacje są niebezpieczne
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#38
Ja bym się bała, że coś się nie powiedzie
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#39
Według mnie jak ktoś się ma dzięki temu poczuć lepiej to powinien się zdecydować na taką operację. Najważniejsze to czuć się dobrze w swoim ciele, a nie opinia innych.
Odpowiedz
#40
Tak, jak ktoś wyżej napisał - czasami operacja plastyczna to konieczność, jedyna droga do powrotu do normalnego życia po ciężki urazach. W takich przypadkach jak najbardziej jest to słuszne rozwiązanie. Po każdej operacji, nawet tej plastycznej na ciele pozostają blizny, o które trzeba odpowiednio zadbać. Polecam stronę http://wszystkoobliznach.pl/, by uświadomić sobie, jak odpowiednia pielęgnacja może wpłynąć na zmniejszenie ich widoczności oraz dolegliwości z bliznami związanymi, a co za tym idzie poprawę komfortu życia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości