Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacje plastyczne - za czy przeciw?:)
#21
Ja też jestem przeciwna operacjom plastycznym chyba, że jest to naprawdę konieczne.
Odpowiedz
#22
A ja nie jestem przeciwna, o ile operowana osoba i jej lekarz znają umiar. Sama nie zdecydowałabym się wprawdzie na razie na żaden z tego typu zabiegów, ale rozumiem ludzi, którzy mają taką potrzebę. Koleżanka mojej mamy poddała się ostatnio liposukcji w Katowicach, a moja przyjaciółka z dzieciństwa skorygowała nos, więc widzę, że na takie operacje decyduje się coraz więcej osób i efekty są rzeczywiście zadowalające.
Odpowiedz
#23
Ja tam jestem za, niech ludzie robią co chcą ze swoim ciałem i swoją kasą. Chcą sobie odessać tłuszcz, to niech sobie odsysają, to ich tłuszcz w końcu, nie? Wink
Odpowiedz
#24
(10-10-2014, 16:10)urbitek napisał(a): Ja tam jestem za, niech ludzie robią co chcą ze swoim ciałem i swoją kasą. Chcą sobie odessać tłuszcz, to niech sobie odsysają, to ich tłuszcz w końcu, nie? Wink

Teoretycznie tak, ale niektórzy popadają w przesadę i wręcz uzależniają się od operacji. Zresztą idąc tym samym tokiem rozumowania, powinniśmy przymykać oko na alkoholizm czy samookaleczenie bo to ich zdrowie i ich ciało.
Odpowiedz
#25
Poprawianie natury i pójście w niektórych przypadkach na łatwiznę? Jestem przeciw.
Odpowiedz
#26
A ja jestem za. Jeśli ktoś ma poważne kompleksy, które wpływają na jego samoocenę i kontakty towarzyskie, to niech sobie poprawi nos, uszy, czy piersi. Jeśli dzięki temu stanie się osobą szczęśliwą, to czemu nie?
Odpowiedz
#27
Renata ma rację, zdecydowanie się z nią zgadzam.
Odpowiedz
#28
Jeśli decydujemy się na operację plastyczną w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej i jest to korekta jednego mankamentu naszej urody to czemu nie? Ważne, żeby się od tego nie uzależnić jak pisałam wcześniej. Znam wiele kobiet, które zdecydowały się na zabieg powiększania piersi w Clinic For You, które dzieki temu poczuły się o wiele pewniej i nie przesadzę jak napiszę, że są dzięki temu szczęśliwsze.
Odpowiedz
#29
Jeśli ta operacja poprawiłaby im komfort życia to ok.
Odpowiedz
#30
Według mnie bardzo ważne jest też poprawienie własnej samooceny. A takie operacje często to umożliwiają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości