Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacje plastyczne - za czy przeciw?:)
#11
Nie tylko panie poddają się operacjom plastycznym, lecz jako reprezentant płci przeciwnej, nigdy nie zgodziłbym się na taki zabieg, może tylko w przypadku jakbym miał poparzoną część ciała lub inny wypadek powodujący drastyczną zmianę mojego wyglądu.
Odpowiedz
#12
Ja przede wszystkim nie widzę takiej potrzeby. Wydaje mi się, że na operacje plastyczne decydują się Ci, którzy nie do końca akceptują samych siebie.
Odpowiedz
#13
jestem za operacjami plastycznymi. Do najtańszych może nie należą ale jak ktoś chce lub potrzebuje to czemu nie.
Odpowiedz
#14
U n ie każdych jest to potrzeba, czasami po prostu zachcianka. A co gorsze, od operacji plastycznych, jak od każdej innej rzeczy można się bardzo łatwo uzależnić, więc należałoby być z tym bardzo ostrożnym.
Odpowiedz
#15
Jestem za operacją plastyczną, jeśli ma poprawić komfort naszego życia, ale wszystko z umiarem Smile
Czy oc z kancelarią ulmer znana jest w waszym środowisku?
Odpowiedz
#16
Jak to zrobisz,,może i zmienisz image ale będą widoczne blizny,będziesz plastikowa i już nie powrrócisz do poprzedniego stanu.Po co zamykać sobie drogę.
Znacie kierunek studia fizjoterapia? Opłaca się to zaczynać?
Odpowiedz
#17
Sama nie dorosłam jeszcze do takiej widocznej zmiany mojego ciała, ale opadającą powiekę, która z wiekiem opadać będzie coraz bardziej chętnie bym sobie poprawiła.
Odpowiedz
#18
Ja operacjom plastycznym bez konieczności mówię nie.
Odpowiedz
#19
Niby wszystko jest dla ludzi, ale trzeba tutaj zachować zdrowy rozsądek. Czasami warto skonsultować się z psychologiem, zanim podejmie się ostateczną decyzję.
Odpowiedz
#20
Też racja. Czasem dobra terapia może okazać się ostatnią deską ratunku przed podjęciem tak zdesperowanego kroku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości