Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olej do Citroena
#1
Muszę zakupić olej hydrauliczny do Citroena. Zastanawiam się nad Castrolem. Jak myślicie czy to dobry wybór? Opis tego oleju jest w powyższym linku.
Odpowiedz
#2
Myślę, że to dobra firma i powinien się sprawdzić.
Odpowiedz
#3
A miałaś już może okazję regenerować tylną belkę w swoim citroenie?
Słyszałam, że to powszechny problem w samochodach Peugeot, Citroen i Renault z przed 2007 roku. Mają one jakąś specyficzną konstrukcję tylnej osi.
W necie znalazłam taką firmę Antałex- http://www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl/
I zastanawiam się czy warto oddać samochód do regeneracji firmie wyszukanej w internecie, czy pytać znajomych i szukać jakiegoś warsztatu z polecenia?
Odpowiedz
#4
A co to ma do tematu? Wink

Co do Castrola - jest dobry ale jeśli chodzi o te oleje to tu nie ma wielkich różnic. Auto powinno jechać Smile
Odpowiedz
#5
(10-17-2014, 09:16)martynamoja napisał(a): A miałaś już może okazję regenerować tylną belkę w swoim citroenie?
Słyszałam, że to powszechny problem w samochodach Peugeot, Citroen i Renault z przed 2007 roku. Mają one jakąś specyficzną konstrukcję tylnej osi.

Niestety, to prawda. Są to bardzo fajne samochody, ale trzeba liczyć się z kosztami naprawy tylnej belki peugeot 206 w serwisie Szmytek. Z tego co sprawdzałam nie jest to bardzo drogie i w tym warsztacie wykonują to na Twoich oczach, niemniej należy się z tym liczyć.
Odpowiedz
#6
A jak właściwie dbacie o swoje samochody? Kupujecie do nich specjalne kosmetyki i preparaty czyszcząco-konserwujące? Ja zainteresowałam się ostatnio woskiem do karoserii z K2 i chyba go w końcu zamówię, bo słyszałam, że jest świetny.
Odpowiedz
#7
Ja mam olej Motul, jest dobry do sportowych samochodów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości