Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odtruwanie organizmu
#11
nie wiem czy to dobry pomysł, ale spróbuj napisz potem czy ci pomogło
Odpowiedz
#12
Ja mogę wam polecić picie naparu z zioła o nazwie Czystek , picie dużej ilości wody mineralnej (lub kranówy jak macie dobrą), i ruch na przyspieszenie metabolizmu
Odpowiedz
#13
picie zioł to bardzo dobry sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn.
Odpowiedz
#14
Tylko muszą to być chyba odpowiednie zioła Wink. Na pewno zielona herbata działa oczyszczająco.
Odpowiedz
#15
Czerwona herbata także pomaga oczyścić organizm. Ja jednak nie pijam ziół, jak nie muszę.
Odpowiedz
#16
Jabłka też są dobre na odtruwanie Smile
Odpowiedz
#17
Tu chyba chodzi o odtruwanie po zbyt dużym spożyciu alkoholu, a w tym wypadku najlepiej po prostu tyle nie pić. Oczyszczanie organizmu z toksyn to co innego.
Odpowiedz
#18
No tak, po zatruciu alkoholowym to trzeba dużo pić wody, zjeść coś porządnego i się wyspać. A wcześniej pozbyć się toksyn z organizmu, wiadomo jak.
Odpowiedz
#19
Ależ moi drodzy o tę część ciała także należy dbać. Warto w tym zakresie postawić na odpowiednie zioła na wątrobę. Co tam dużo będę mówił, sam niedawno miałem przyjemność przeczytać pewien artykuł. Wam także polecam do niego zajrzeć, ponieważ znajduje się tam wiele przydatnych informacji. Zainteresowani znajdą go pod tym adresem w https://www.herbaya.pl/zdrowie-z-natury/...na-watroby internecie. Osobiście dużo dowiedziałem się na temat oczyszczania i ochrony wątroby. Teraz przykładam większą uwagę do tego aspektu.
Odpowiedz
#20
w odtruwaniu organizmu może pomoc medycznydetox na blogu mają wiele pomocnych postów  ich oferta jest rozbudowana. Sama korzystałam z opcji otrucia po narkotykach. A mój chłopak u nich miał zakładaną zaszywkę alkoholową. Miejscówkę nam polecił znajomy, który sam też korzystał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości