Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odszkodowanie
#1
Witam
Może ktoś z Was mi powie,
czy jest szansa aby uzyskać dopłatę do odszkodowania za przestój auta? Myślałam aby poprosic o pomoc te kancelarie https://automobilis.pl/doplaty-do-odszko...e-pojazdu/ co o tym myślicie?
Odpowiedz
#2
Musiałbyś szerzej opisać sytuacje. Możesz tez skorzystać z różnych portali prawniczych np. porady prawne online lub udać się do kancelarii.
Generalnie jeżeli przestój powstał w zwiazku ze szkoda to można żadać naprawienia tej szkody musi byc jednak zwiazek przyczynowo skutkowy.
Zapraszam na stronę rozwody Olsztyn i Warszawa
Odpowiedz
#3
Dopłatę uzyskuje się zazwyczaj w związku z wypadkiem komunikacyjnym, po którym ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie. Jeżeli nie chcesz tracić czas i nerwy na wykłócanie o odszkodowanie zwracasz się do firmy, która zajmuje się odkupem praw do szkody. Ty dostajesz pieniądze, a ona przejmuje prawo do ubiegania się o odszkodowania. Firmą, która świadczy takie usługi jest TB Ekspert.
Wracając do twojego pytania musisz bardziej sprecyzować to pytanie bo nie wiem jak mamy je rozumieć?
1. postój był spowodowany kolizją
2. postój był niczym nie spowodowanym, tylko nie miałeś potrzeby korzystania z samochodu?!

Sprecyzuj pytanie to dostaniesz dokładną odpowiedź.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości