Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odchudzanie???
#1
Czy możliwe jest odchudzanie bez efektu jojo? Oczywiście, że tak, a należy się zdrowo odżywiać, dużo ćwiczyć, jak i również stosować suplementy diety, np. green magma na odchudzanie . Są to tabletki, które powstały na bazie młodego, zielonego jęczmienia.
Odpowiedz
#2
Strata kilogramów to przede wszystkim dobra dieta. Bez głodzenia się, wystarczy powoli zmieniać nawyki żywieniowe i analizować swój organizm.
Odpowiedz
#3
Jest to możliwe, ale należy do tego tematu podejść całościowo. Sama dieta, lub same treningi nie wystarczą.
Szukając informacji na ten temat trafiłam na odchudzanie nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze.
Proponują specjalne programy tego typu: https://odchudzanie.primaveraspa.pl/prog...orzem.html
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie z odpowiednimi treningami i bez głodzenia się. Ja postawiłem głownie na mało kaloryczne potrawy i bieganie. Póki co jestem zadowolony z efektów. Wychodzę również założenia, że podczas odchudzania nie można wszystkiego sobie odmawiać, czasem wato po prostu coś zmienić, zamienić itp. Ostatni nawet miałem ochotę na coś dobrego i w miarę słodkiego. Znalazłem przepis na dietetyczne ciasteczka w tym artykule http://www.kobiety.pl/fit/ciasteczka-do-100-kalorii i postanowiłem sam je zrobić. Nie są trudne więc nawet mężczyzna ze średnim doświadczeniem w gotowaniu jest w stanie je wykonać, a smakują bardzo dobrze.
Do odchudzania trzeba podchodzić ze zdrowym rozsądkiem.
Odpowiedz
#5
Zgadzam się z poprzednikami. Wszystko jest możliwe, ale trzeba odchudzać się z umiarem Wink
Odpowiedz
#6
Zdecydowanie tak. Ja zgubiłam jakiś rok temu prawie 15 kg i jak do tej pory waga się utrzymuje na stałym poziomie. Moim zdaniem zamiast próbować jakiś diet cud, najlepiej zmienić sposób odżywiania na stałe. Jeść zdrowo, więcej się ruszać. I chudnąć może wolniej, ale na stałe. Za to cały czas staram się poszukiwać jakiś zdrowych, nowych produktów w mojej diecie. I ostatnio odkryłam bio czosnek.
Odpowiedz
#7
Jak chce się dobrze i skutecznie odchudzić, to na pewno trzeba byłoby zgłosić się z tym do specjalisty, dietetyk powinien podpowiedzieć, co i jak.
Odpowiedz
#8
Nie ma co na pewno się głodzić, czy tak samo stosować jakieś środki odchudzające. Najważniejsza jest zdrowa dieta. A teraz są firmy cateringowe, które mogą wam pomóc w odchudzaniu, a także zadbają o wasze zdrowie i dobre samopoczucie. Chcecie przejść na dietę pudełkową? Możecie się zgłosić do firmy, którą znajdziesz tutaj https://dietly.pl/ . Tam znajduje się wyszukiwarka firm cateringowych.
Odpowiedz
#9
ja nie stosuje zadnych srodkow, suplementow, skupiam sie na zdrowym odzywianiu Smile bardzo pomaga mi w tym Loveat catering dietetyczny Smile maja fajna oferte, duzy wybor diet, do tego wspolpracuja z dietetykami, technologami zywienia, jest smacznie, zdrowo i w dobrej cenie
Odpowiedz
#10
Możliwe jest, gdy spróbujesz zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej. Ja robiłem taki w ESDERM i jestem zadowolony. Efektów jojo nie ma. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości