Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naturalny kosmetyk
#11
Staram wybierać naturalne kosmetyki ale w dzisiejszym świecie trochę trudno o to czasami
Odpowiedz
#12
zapraszam na coolnatur.pl Smile
Odpowiedz
#13
jak nie wiesz gdzie sobie zamawiać fajne jakościowo kosmetyki naturalne to wejdź na era natura. mają naprawdę szeroki asortyment produktów i myślę, że warto wieloma się zainteresować. sama zamawiam tam od prawie roku różne cudeńka
Odpowiedz
#14
Ja ostatnio jak mialam niefajny stan zapalny na skórze to od razu zainwestowałam własnie w octenisept. Od razu należy zaznaczyć, że ani woda utleniona, ani żaden inny produkt, nie regenerują skóry, gdyż nie wykazują takich właściwości. Moim zdaniem inwestycja w octenisept jest naprawde opłacalna i warto go miec.
Odpowiedz
#15
Zerknijcie na stronę sklepu https://hairstyler.pl/makijaz.html jeżeli interesujecie się make-up i tego rodzaju rzeczami.
Tyle kosmetyków tak dobrej jakości chyba nie widziałam w innym sklepie internetowym Wink
Odpowiedz
#16
zdecydowanie z Bielendy polecam linię eco sorbet zawiera tylko naturalne receptury min.97% składników pochodzenia naturalnego.
Odpowiedz
#17
Witam. Chcę wam polecić wspaniały sklep yasmeen.pl z naturalnymi kosmetykami produkowanymi na bazie roślin. Sama robię tam zakupy i to są znakomite produkty. Może ktoś z Was kojarzy włoską firmę Bema Cosmetici . Od początku roku zaczęłam korzystać z szamponu i odżywki tej marki (https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracje...atem-icea/ ) i widzę jak moje włosy nabrały blasku, widzę różnicę już po kilku stosowaniach. Te kosmetyki są najlepsze!
Odpowiedz
#18
naturalne to tylko z bielendy eco sorbet krem i tonic genialne
Odpowiedz
#19
ja też lubię kosmetyki z Bielendy ostatnio kupiłam balsam do ciała vegan smoothie a że byl mw promocji wzięłam dwa
Odpowiedz
#20
ja też uwielbiam kosmetyka a Bielenda bardzo mi spasowała ostatnio kupiłam krem eco nature na bazie śliwki kakadu ładnie rozświetla i uealstycznia skórę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości