Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na nowe mieszkanie - jakie prezenty?
#61
Szczerze powiedziawszy to juz przestalem szukac prezentow. Czesto nie trafialem z nim i byly tylko problemy. Od teraz daje w prezencie voucher do centrum handlowego i osoba obdarowywana sama sobie cos wybiera.
Odpowiedz
#62
(08-06-2016, 12:38)mars napisał(a): Szczerze powiedziawszy to juz przestalem szukac prezentow. Czesto nie trafialem z nim i byly tylko problemy. Od teraz daje w prezencie voucher do centrum handlowego i osoba obdarowywana sama sobie cos wybiera.

Szkoda, takie prezenty, które wybierasz sam, są najbardziej wartościowe. To miła rzecz, bo wtedy druga osoba wie, że się starałeś Wink
Odpowiedz
#63
Na pewno jakieś akcesoria kuchenne zawsze się przydadzą Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#64
figurka lub obrazek Żyd z pieniążkiem
Odpowiedz
#65
Elementy wyposażenia kuchni są jak najbardziej w porządku, jeśli chodzi o prezent na parapetówkę. Duży wybór przedmiotów dostępnych w sklepach pozwala zaplanować wyjątkowy podarunek. Może to być nawet zwykła deska do krojenia otrzymana od najlepszych przyjaciół na których zawsze można liczyć.
Odpowiedz
#66
Jak dla mnie to wcale nie trzeba tutaj wiele kupować, czasem wystarczy mała drobnostka i nic więcej.
Odpowiedz
#67
Myślę że co by nie było będzie okej.
Odpowiedz
#68
Może dać w prezencie zegar ścienny? Dość banalnie to brzmi, ale teraz zegary potrafią być naprawdę ciekawą ozdobą dla domu. Wystarczy przejrzeć oferty sklepów, gdzie dostępne są zegary ścienne o designerskich kształtach, żeby się o tym przekonać. Myślę, że nie jest to aż taki zły pomysł.
Odpowiedz
#69
Jeśli znamy gust osób, które chcemy obdarować może warto zainwestować w coś bardziej konkretnego niż gadżety i drobne dodatki. Przykładowo, jeśli osoby te posiadają kominek można zakupić dla nich kosz na drewno bądź zestaw kominkowy. Bardzo ładne i oryginalne kosze na drewno widziałam na stronie https://www.galeriakominkow.pl/produkty/...rewno.html w Galerii Kominków. Mają one bardzo atrakcyjną cenę więc według mnie warto spojrzeć.
Odpowiedz
#70
Ze swojej strony chcialbym Wam polecic firme http://zodw.com.pl/remonty-kamienic.html , poniewaz sam korzystalem z ich uslug i jestem bardzo zadowolony z efektow koncowych. Cechuje ich pelen profesjonalizm i indywidualne podejscie do klienta. W moim przypadku wywiazali sie z umowionych terminow, nie mialem zadnych problemow, prace wykonczone na najwyzszym poziomie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości