Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na nowe mieszkanie - jakie prezenty?
#11
Ja bym obstawiała za wręczeniem bonu podarunkowego do konkretnego sklepu z wyposażeniem Smile
Odpowiedz
#12
To też jest zawsze wyjście z sytuacji, tym bardziej, że teraz praktycznie każdy sklep meblowy ma w swojej ofercie takie bony.
Odpowiedz
#13
Zawsze coś do kuchni się przyda-to taka najbardziej uniwersalna rzecz Smile Wbrew pozorom np garnków nigdy za wiele Wink
Odpowiedz
#14
Nie no, czasami jest ich faktycznie za dużo. Zresztą z kuchnią ciężko trafić, bo nie wiesz co inni mają dokładnie pochowane w szafkach Wink.
Odpowiedz
#15
Najlepiej chyba kupić po prostu to, czego ktoś jeszcze sobie nie zdążył kupić do mieszkania. Z doświadczenia wiem, że są to zazwyczaj jakieś sztućce, otwieracz do wina, kieliszki itp.
Odpowiedz
#16
Zastawa obiadowa, barek na kółkach, elegancki zegar ścienny - takie mam pomysłySmile Ewentualnie pościel.
Odpowiedz
#17
A czego potrzebują Ci szczęściarze, którzy mają nowe mieszkanie? Ja zwykle pytam, czego by sobie zyczyli.
Odpowiedz
#18
No nowym mieszkaniu z reguły zawsze czegoś brakuje. Możesz zrobić mały rekonesans i spróbować się czego nowi mieszkańcy potrzebują. Z akcesoriów do kuchni możesz kupić np. zestaw dobrych garnków lub jakieś urządzenie np. wyciskarkę do soków sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-dwuslimakowe/ oczywiście jeśli masz środki, bo to trochę droższy prezent.
Odpowiedz
#19
Zależy też na jakie mieszkanie. Jak już w pełni urządzone to może być ciężko, ale jak tak prosto od dewelopera np http://www.pbg-erigo.pl to można wtedy coś do wystroju wnętrza - jakieś lustra, kwiaty, obrazy. Albo po prostu dodatki z Ikea, jakieś bieżniki, świeczniki, świeczki itp. Tongue
Odpowiedz
#20
Zazwyczaj nawet jak ktoś ma mieszkanie w stanie deweloperskim to i tak zaprasza dopiero jak się urządzi Wink. Najlepiej pytać, albo kupić coś uniwersalnego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości