Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motywacja pracowników
#31
W sumie to podstawa każdego pracodawcy. Tak naprawdę sporo osób nie zdaje sobie sprawy jak to pozytywnie pływa na wydajność pracownika i jego chęć do wykonywania obowiązków. A jak w drugą strone to samo jest mocno obniżane.
Odpowiedz
#32
ja ostatnio urządziłam w firmie pomysł na znak towarowy. jestesmy na etapie rejestrowania https://zastrzezone.pl/kiedy-rejestrowac...y/72,17,22 i stąd pomysł. podobało mi się bo fajnie się wszyscy zaangażowali w to
Odpowiedz
#33
Moim zdaniem bardzo ważne jest stworzenie odpowiednich warunków dla pracowników, żeby koncentrowali się na eliminacji strat i nieefektywności w wykonywaniu powierzonych im zadań. Poza tym szkolenia pracowników, które pozwolą im lepiej wykonywać swoją pracę i nabyć umiejętności samodzielnego definiowania oraz rozwiązywania problemów.
Odpowiedz
#34
Szanowanie pracownika jako drugiego człowieka jest moim zdaniem najważniejszą motywacją, bo wpływa na atmosferę i relacje międzyludzkie w miejscu pracy. A o wiele lepiej się pracuje w miłej, przyjaznej atmosferze, niż pod naciskiem i w ciągłym stresie. Dlatego tak ważne jest, by osoby na stanowiskach kierowniczych dawały jasno znać, że chętnie pomogą w razie problemów, by pracownicy nie bali się informować o problemach czy popełnionych błędach.
Drugie w kolejności są nagrody materialne czy finansowe za wyniki, awanse, aż do takich przyziemnych rzeczy jak załatwienie codziennego cateringu z obiadami i przekąskami (przy braku stołówki), dystrybutorów z wodą do picia, współpraca z Multisportem czy innym systemem oferującym karnety do siłowni czy organizacja spotkań integracyjnych po pracy.
Odpowiedz
#35
czasami motywacja może byc fajna imprezka albo zabawa na świeżym powietrzu jak np paintball we Wrocławiu z x-action.pl Każdy jest wyluzowany i w tedy wraca motywacja przy dobrej zabawie w zespole
Odpowiedz
#36
Zadbanie o motywację pracowników, ciągły ich rozwój oraz dobrą atmosferę na stanowiskach jest podstawą do efektywnej pracy i osiągania dobrych wyników. Według mnie dobrym pomysłem jest zastosowanie programów motywacyjnych. Dowiedziałam się o nich z tej strony: https://www.motivationdirect.pl/oferta/p...tywacyjne/ . Pozwalają one na poszerzenie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności w atrakcyjny sposób. Zapewniają one również szereg różnorodnych programów, które wpływają na motywację i chęci do pracy. Sądzę, że może być to strzał w 10! Wink 
Odpowiedz
#37
Motywować można pracownika na różne sposoby. Teraz bardzo popularne są w firmach różnego rodzaju benefity, ale pewnie bardzo pomagają także różnego rodzaju imprezy firmowe. Jeżeli chodzi o organizowanie imprez integracyjnych dla firm ze specjalistami, to na pewno nie będzie się trzeba było nic martwić. Pewnie też takie programy można dostosować do własnych potrzeb.
Odpowiedz
#38
Czasami dobrą motywacją jest danie im trochę luzu. Może za to ze maja dobre wyniki w pracy zorganizuj dla nich jakąś fajną imprezę integracyjną? Widziałam, ze teraz w połowie października otworzyło sie w Warszawie studio kulinarne CulinaryOn . Moim zdaniem zorganizowanie dla nich imprezy w tym miejscu moze być fajną motywacją do dalszej pracy.
Odpowiedz
#39
U nas w firmie są premie i wyjazdy firmowe w pełni finansowane przez firmę Smile
Odpowiedz
#40
Trzeba jeszcze wiedzieć, jak podchodzić do pracowników, zresztą oni samo też nie zawsze potrafią rozmawiać z pracodawcą czy innym przełożonym. Warto orientować się w tym temacie, kliknij tutaj i zapoznaj się z kilkoma podpowiedziami odnośnie stosunków pracowniczych i tym, jak powinno się przeprowadzać takie rozmowy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości