Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przygotować firmę do audytu energetycznego?
#1
Cześć wszystkim! 
Jestem kierownikiem ds. zrównoważonego rozwoju w średniej wielkości przedsiębiorstwie produkcyjnym i stoimy przed wyzwaniem przeprowadzenia kompleksowego audytu energetycznego. Znalazłem firmę https://energoprojektkrakow.pl, która oferuje takie usługi, ale chciałbym się dobrze przygotować przed ich zaangażowaniem. Czy ktoś z Was przechodził przez taki proces? Jakie dokumenty powinienem przygotować? Czy warto zrobić wstępną analizę zużycia energii we własnym zakresie? Może macie jakieś sprawdzone metody na zaangażowanie pracowników w ten proces? Zależy mi na tym, żeby audyt był jak najbardziej efektywny i przyniósł realne korzyści dla firmy. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i podzielenie się doświadczeniami. 
Z góry dzięki za pomoc!
Odpowiedz
#2
Hejka. Miałem okazję kooperacji z firmą audytor.pro, która wykonała dla mnie Audyt energetyczny Iława i mam przyjemność bez wahania zarekomendować ich usługi. To prawdziwi profesjonaliści, którzy nie tylko znają się na obecnych przepisach, ale też potrafią doradzić odpowiednie rozwiązania, jakie przyniosą realne oszczędności. Co istotne, posiadają spore doświadczenie w obsłudze klientów w ramach programu Czyste Powietrze, dzięki czemu bardzo dobrze wiedzą, jak przygotować dokumentację, aby spełniała wszelkie wymogi a także umożliwiła otrzymanie dotacji. Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera do przeprowadzenia audytu energetycznego budynku, zdecydowanie polecam tę firmę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości