Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
#21
Nie wiem, ja akurat sama znalazłam mieszkanie na osiedlu apartamenty ostródzka  i nie korzystałam z pomocy agencji, myślę że przy zakupie mieszkania od dewelopera nie musisz mieć pośredników.
Odpowiedz
#22
Gdy będziecie potrzebowali kogoś do zaprojektowania własnego wnętrzna to polecam poszukać w Internecie architekci częstochowa i tam znajdziecie na pewno kogoś ekstra!
Odpowiedz
#23
Nie ma nic gorszego niż okazja. Po latach okazuje sie ze to nie był dobry pomysł bo jest wiele elementów które wkurzają okropnie Tongue  Ale co własne to własne, i prezenty na parapetówkę dostaniesz Big Grin Pamietam moją parapetówkę, zazwyczaj dostawałem alkohol, ale jeden gość przyniusł mi swój ekspres do kawy. Był używany ale w miarę dobrym stanie więc w sumie super prezent. Musiałem dokupić kilka rzeczy typu części i akcesoria do ekspresu Saeco żeby mi pochodził długo i od tamtej pory znajomi wpadają częściej na "kawę" Tongue
Odpowiedz
#24
Ja ze swojego mieszkania musiałem oddać meble.Meble oddałem do https://smieciowoz.pl/wywoz-mebli/ .Każdemu polecam skorzystać z tej firmy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości