Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Jackson - Forum
#1
Cześć, mam przyjemność zaprezentowania nowego forum o Michaelu Jacksonie. Wydaje mi się, iż styl jest estetyczny, dobrze dobrany i większości użytkownikom będzie odpowiadał. Na forum jest już kilku użytkowników, trochę postów, wątków. Proszę, żebyście mi teraz nie komentowali, że jest za mało użytkowników, postów żeby się zarejestrować. Jedynym sposobem aktualnie jest zareklamowanie forum. Gdybym teraz "nabijał" te posty z tamtymi użytkownikami, to choć by 200 postów, to byśmy raczej tego nie osiągnęli. Dlatego właśnie teraz ogłaszam, iż nowe (nieoficjalne) forum o Michaelu Jacksonem jest otwarte!

Na początku nie miałem zamiaru tworzyć takiego forum, ponieważ wgl. się nie interesuje Michaelem Jacksonem. Ale gdy jednak zobaczyłem obecne forum, stworzone w pun.pl pomyślałem, że stworzenie nowego, z należytym porządkiem forum - będzie dobrym pomysłem. Forum jest świeżo postawione nie jest zasyfiony tematami użytkowników, którzy nie wchodzą na forum, jednak tematami użytkowników aktywnych.

Liczę, iż nasze grono użytkowników stanie się potężniejsze i razem będziemy mogli powspominać dawne dzieję, z Michaelem Jacksonem. Jeśli ktoś nie zna tego gościa, to nie zniechęcajcie się, na naszym forum doskonale go poznasz!

Aha... A propos stylizacji szaty graficznej. U niektórych z was tło może nie do końca działać, ponieważ kod na TŁO 100% nie działa. Ale myślę, że to nie sprawi, aż takiego wielkiego problemu.


Serdecznie Zapraszamy!
Odpowiedz
#2
Uwielbiam Michaela Jacksona! Jego muzyka chyba nigdy mi się nie znudzi.
Odpowiedz
#3
W takim razie zarejestruj się. Z każdym dniem liczba użytkowników się zmniejsza, więc potrzebujemy użytkowników, którzy nieco pobudzą atmosferę. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości