Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mięśnie
#1
Witajcie. Na siłownie zacząłem chodzić razem z dziewczyną, bez przekonania, bez żadnego nastawienia, bez emocji. Ćwiczenia jak ćwiczenia, nie byłem jakoś strasznie na nich skupiony. z czasem jednak to się zmieniło a siłownia zaczęła działać na mnie motywująco. Ćwiczenia coraz bardziej 'ambitne', wizyty coraz częstsze. Po prostu się wciągnąłem, co najlepsze - widzę rezultaty, a to nakręca jeszcze bardziej. Teraz chce mieć mięśnie jak Rocky:
[Obrazek: rocky-3.jpg]
Jak mam tego dokonać? Bo nie znam się, jestem w temacie zabiegania o masę totalnie zielony. Jak mówię, nigdy nie sądziłem że mnie, raczej wątłego chłopaka z dzielni tak to wciągnie. Znalazłem co prawda kilka odżywek, wstępnie wybrałem sobie tą: http://www.bcaa.pl/pvl/mutant-mass-6800g.html Pojęcia jednak nie mam czy to dobry wybór dla mnie? I czym się kierować? Dopiera się je na jakichś określonych zasadach (wiek, zapotrzebowanie na energie, cos innego?) Jak to jest? Wie ktoś? Jak tak, to uchylcie proszę rąbka tajemnicy.
Odpowiedz
#2
Zgadzam się, siłownia potrafi wciągnąć Big Grin
Odpowiedz
#3
Siłka wciąga, a o specyfiki pytaj na siłowni - doradzą Smile
Jakie są sposoby na zakola?
Odpowiedz
#4
ja od nowego roku mam zamiar zacząć ale czy mi się uda to zobaczymy Smile Mam nadziejne ze tak bo ciągle ide z waga do góry.
Odpowiedz
#5
siłownia siłownią ale najważniejsze to nabierać mięśni z głową, powoli do celu.
Odpowiedz
#6
moim zdaniem jak się już zacznie ćwiczyć to to uzależnia a jeszcze bardziej jak się widzi efekty.
Odpowiedz
#7
Niektórzy nie potrzebują żadnych specyfików Smile
Odpowiedz
#8
ja ostatnio kupiłam sobie suplementy specyfik i jestem zadowolona BCAA bardzo fajny zawsze łykam po treningu...polecam
Odpowiedz
#9
I jak teraz wyglądasz?
Odpowiedz
#10
Na pewno musisz zwiekszac obciazenie caly czas dzwikajac to samo miesni nie zrobisz ;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości