Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop czy może tablet?
#11
Najpierw musisz sobie sam zadać pytanie co zamierzasz z tym sprzętem robić. Jeżeli tylko przeglądać internet to tablet (do edycji dokumentów też jest ok), ale jeżeli już coś bardziej zaawansowanego to tylko laptop
Odpowiedz
#12
Tablet nie jest dobrym pomysłem moim zdaniem, ale jak kto woli.
Odpowiedz
#13
Moim zdaniem lepszy będzie laptop bo to rozwiązanie bardziej praktyczne. Faktycznie jest on może mniej poręczny i droższy, ale ma więcej funkcji. A przecież zawsze można kupić jakiś dobry używany model. Są one tańsze, a często równie dobre jak te prosto ze sklepu komputerowego. Tylko trzeba je dobrze wybrać. Tutaj: http://frappe.pl/uzywane-laptopy-noteboo...oszeniach/ możesz sobie poczytać o tym na co zwrócić uwagę wybierając używany laptop. To powinno pomóc ci dokonać dobrego wyboru.
Odpowiedz
#14
Tablet to się może przydać na jakieś zajęcia na uczelni czy konferencję. A w domu, to tylko laptop.
Odpowiedz
#15
Laptop może służyć do pracy i rozrywki. Tablet bardziej do rozrywki, aczkolwiek dłuższe wpatrywanie się w mały ekran powoduje u mnie ból głowy.
Dowiedz się, jak uspokoić płaczące dziecko. Zapraszamy!
Odpowiedz
#16
Lepiej kupić trochę mniejszy laptop niż, tablet. Te drugie nie są wygodne według mnie i mają bardzo ograniczone funkcje. Ogólnie mam wrażenie, że tablety nie przyjęły się dobrze w zwykłym użytkowaniu, najczęściej wybierają je firmy jako pomoc w prowadzeniu biznesu.
Odpowiedz
#17
Moim zdaniem laptop jest o wiele lepszy jeśli przewidujemy jakąkolwiek pracę w dokumentach. Jeśli chcemy wyłącznie poprzeglądać strony w internecie i zrobić przelewy to tablet będzie wystarczający.
Odpowiedz
#18
Tablet to jakieś dziwne urządzenie. Niby do wszystkiego, a jak trzeba z nim wyjść na dwór, to się okazuje, że nie można korzystać, bo światło się odbija od ekranu, elektronika się przegrzewa od ciepła, albo ekran ciekłokrystaliczny przestaje być ciekłokrystaliczny przez mróż.
Czas na działanie!Tania i szybko dostępna pożyczka 500 zł dla każdego!
Odpowiedz
#19
Jeśli zdecydujesz się na laptopa i będziesz mial na nim jakieś ważne dane czy programy, to myslę, że warto zabezpieczyć się i kupić https://www.vebo.pl/hdclone-portable Jest to program do tworzenia kopii zapasowych, klonów, całego systemu lub programów czy danych. Gdybyś uszkodził dysk, to pomoże Ci w jego naprawie i odzyskaniu informacji, które się na nim znajdowały.
Odpowiedz
#20
Zależy od potrzeb, ogólnie tablety aktualnie są jak duże smartfony, laptopy mają większą gammę możliwości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości