Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop czy może tablet?
#1
Co Waszym zdaniem opłaca się teraz lepiej kupić: laptop, a czy może tablet? Oczywiście można kupić jakiś tani tablet, ale wiem, że taki długo nie podziała. A co do laptopów, to jest ich tyle, że nie wiem, który z nich będzie najlepszy? Ostatnio oglądałem Lenovo Z51-70: https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-z51-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3433/ . Czy ten laptop sprawdzi się w pracy, no i może czasami do obejrzenia jakiegoś filmu? Czy raczej kupić zupełnie coś innego?
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem lepszym wyborem będzie laptop - daje on więcej możliwości niż tablet.
Odpowiedz
#3
laptop daję wiecej możliwości, może jest nieco mniej przenośny niz tablet (większy i cięższy) ale ma wiekszą pamięć i więcej funkcji
Odpowiedz
#4
Laptop jest moim zdaniem o wiele lepszym wyborem od tabletu.
Odpowiedz
#5
Bierz laptopa - więcej na nim zrobisz, o wiele więcej.
Odpowiedz
#6
Ja zdecydowanie wybrałbym laptopa
ggg
Odpowiedz
#7
Ja bym w ogóle tego nie porównywał, bo laptop a tablet to zupełnie co innego i mają zupełnie inne funkcje. Do regularnej pracy laptop będzie lepszy, a jak chcesz na szybko coś sprawdzić, czy mieć pod reką to tablet jest ok
Odpowiedz
#8
Zdecydowanie wybrałbym laptopa.
Odpowiedz
#9
laptop lepszy tablet to kompletnie bez sensu urządzenie, jedynie do przeglądania sieci Sad
Odpowiedz
#10
Tablet jest poręczniejszy, laptop praktyczniejszy - wybór należy do Ciebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości