Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lagownia.pl
#1
Czemu my?
Istniejemy na forum od niedawna, a już forum błyszczy życiem. Naszą administrację tworzą ludzie dojrzali emocjonalnie jak i wiekowo Smile Każdy z nas w czymś się specjalizuje ... mieszkamy w różnych częściach Polski ale łączy nas jedno - PASJA DO Rozrywki !
Chętnie pomagamy w problemach z forum, doradzimy a jak trzeba wskażemy dobrą drogę. Panuje u nas miła wręcz sielankowa atmosfera. Zajrzyj do nas, naprawdę warto! Nie mówimy, że jesteśmy najlepsi bo to rzecz gustu, musisz to sprawdzić i sam ocenić.

Zapewniamy ci:

-Miłą atmosferę.
-Dowiesz się o wszystkim co ma jakikolwiek związek z rozrywką.
-Miłych userów, którzy z uśmiechem na twarzy ci pomogą.
-Na naszym, forum nikt cię nie obrazi.
-Z nami się nie nudzisz, z nami jest dobra zabawa.
-Poznajesz, różnych fajnych userów.


Jesteś Chętny Wbijaj! Lagownia.pl
Kliknij, aby wejść na forum.


Reklama Forum © 2010 - 2011 by Lagownia.pl Team ®.
Odpowiedz
#2
Szczerze ? Nie odwiedzałem reklamy z tego względu iż myślałem, że to sieć serwerów CS xD Domena idealnie stworzona pod takowe forum.
A wracając do tematu - no nie bardzo... jakoś styl nie przypadł mi do gustu. Jak na wielotematyk macie bardzo mało postów. Reklama zbyt barwna, kursywa i pogrubienie w zupełności wystarcza. Nie przekonaliście mnie...
Odpowiedz
#3
Będę szczera; styl mi się nie podoba, logo niezbyt estetyczne kontrastujące z kolorem menu; tematyka zaś "oklepana" (w tym warez w bloku Giełda) , podobne działy można spotkać na innych forach wielotematycznych. Życzę pomimo to powodzenia.

3/10
www.forumreklama.com - Najlepsze miejsce na Twoją reklamę

Odpowiedz
#4
Nie da się wszystkim dogodzić : )

Reni, pełno i się opłaca nawet, jak się dowiedziałaś to odrazu skasowałaś naszą reklamę O.o
Odpowiedz
#5
Wiesz dlaczego skasowałam a poza tym nie przenoś z innego forum tutaj problemów.

żegnam pana.
www.forumreklama.com - Najlepsze miejsce na Twoją reklamę

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości