Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kursy
#1
Polecacie jakieś kursy i szkolenia online? aby poszerzyć wiedzę z tego tematu?

Jeżeli wątek się powtórzył to przepraszam.
Odpowiedz
#2
Najlepsze kursy to kursy stacjonarne. Dobrym miejscem na taki kurs jest sala konferencyjna w hotelu. Nawet można zrobić konferencję dwudniową.
Odpowiedz
#3
Zalezy w jakim kierunku chcesz się szkolić, w końcu wybór kursów jest szeroki.
Odpowiedz
#4
(05-30-2019, 09:58)krystiski napisał(a): Polecacie jakieś kursy i szkolenia online? aby poszerzyć wiedzę z tego tematu?

Jeżeli wątek się powtórzył to przepraszam.

A o jakieś konkretnie ci chodzi bo tych kursów jest całe mnóstwo :p Bardziej zawodowe czy dla hobby ? A jeśli chodzi o kursy online to raczej będzie ich teraz dużo ze względu na trwająca nadal pandemię. Ja osobiście przeglądam kursy szycia bo chciałabym poszerzyć moje umiejętności w tym zakresie. Jakieś podstawy tam znam, ale to nie to samo, co szyć zawodowo i profesjonalnie Smile
Odpowiedz
#5
Bardzo ciekawą opcją są moim zdaniem także kursy i szkolenia żeglarskie. Ofertę takich kursów znajdziecie na stronie internetowej https://fairwinds.pl/kurs-coastal-skippe...shorebased. Dzięki nim można zarówno zacząć pływać hobbystycznie, jak i zawodowo.
Odpowiedz
#6
Ja bardzo wiele razy korzystałem z planety-seo. Wiele branżowych firm umieszcza tam wpisy, dzięki temu w jednym miejscu mamy dostęp do całej masy wpisów blogowych.
W ostatnim czasie mam kilka firm które sledze, ale z tego co widzę że różne firmy coraz bardziej wchodzą w merytorykę i stawiają na bardzo obszerne treści, co jest dla mnie duża zaletą Smile gdzie szukać wiedzy jak nie u osób które maja styczność z branżą na co dzień.
Odpowiedz
#7
Ja zaś chce pracować jako kelnerka. Lubię mieć kontakt z ludźmi, także póki co taka praca byłaby dla mnie idealna. Ale wiadomo, że z dnia na dzień też idealną kelnerką się nie stanę, tutaj potrzebny jest przede wszystkim kurs kelnerski krakow. Aby dowiedzieć się co i jak? A na tym kursie naprawdę wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
Odpowiedz
#8
Szkolenia online są fajną formą, bo możesz sobie je realizować kiedy Ci odpowiada czasowo. Z zakresu SEO nie znam niestety żadnego kursu. Może popytaj na grupach facebookowych.
Odpowiedz
#9
Czy ktoś może polecić konkretne szkolenia medialne , które odbywają się w Warszawie, oraz podzielić się opinią na ich temat?
Odpowiedz
#10
Jest mnóstwo kursów na udemy, jednak często potrzebny jest angielski.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości