Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto ma ogród?
#41
A jak ktoś nie ma ogrodu to może pomyśleć jak w ciekawy sposób urządzić balkon wg Homebook. Ja to muszę podesłać mojej mamie, bo chce zmienić całkowicie wygląd swojego nudnego balkonu.
Odpowiedz
#42
Ja niedługo kupuję dom i chyba będę patrzył na takie z większym ogrodem. Zawsze chciałem mieć duży ogród i bawić się w domki dla ptaków itp... Wink
Odpowiedz
#43
To chyba marzenie każdego z nas. Ale niektórzy potrafią to przynajmniej zrealizować.
Odpowiedz
#44
A gdzie kupujecie narzędzia ogrodowe? Zastanawiam się nad dokupieniem sobie czegoś w ramach ułatwienia sobie pracy Smile
Odpowiedz
#45
To może jakieś sklepy ogrodnicze właśnie? Wiem, że w wielu sklepach można znaleźć działy ogrodnicze, jak chociażby OBI.
Odpowiedz
#46
Jan jestem w trakcie poszukiwania Smile
Odpowiedz
#47
Ogród fajna sprawa, ja niestety muszę jednak sobie pomarzyć. Może kiedyś.
Odpowiedz
#48
Mam mały ogródek ale bardzo ładny Smile najczęściej to używam kosiarki, grabi, sekatora , czasem łopaty
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#49
W ogrodzie nie tylko mały sprzęt się przydaje, ja poza sekatorami i grabkami mam jeszcze pilarkę http://euroogrod.com.pl/pol_m_MAKITA_Mas...-9040.html  sama jej nie używam, to mąż z nią szaleje jak trzeba coś powycinać czy pociąć drzewo do kominka
Odpowiedz
#50
Jasne, takie większe elektronarzędzia też się przydają. Ja korzystam np. z dmuchawy do liści czy kosiarki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości