Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto ma ogród?
#1
Pytanie do tych, którzy mają własne ogródki. Z jakich sprzętów korzystacie najczęściej?
U mnie w użyciu najczęściej są te najprostsze, np. grabie do liści, czy szpadle. No i kosiarka oczywiście.
Odpowiedz
#2
Bezwzględnie korzystam z kosiarki, chociaż marzy mi się taki mały traktorek służący do koszenia trawy.
Odpowiedz
#3
ja mam duży ogród i mnóstwo trawy do koszeniaWink
cudowne na letnie popołudnia - słoneczko i grill czego chcieć więcejWinkSmile
Odpowiedz
#4
Ja korzystam z tradycyjnych : sekatora i kosiarki Big Grin Praktycznie nic więcej nie jest mi potrzebne Big Grin
________________________
busy Holandia - wygodnie i szybko
Odpowiedz
#5
mnie sie marzy własny ogród, ale not yet not yet
Odpowiedz
#6
Ja niestety nie mam ogrodu. A marzy mi się miejsce gdzie mogłabym grillować i bujać się w hamaku.
Odpowiedz
#7
Ja mam ogródek, ale jeszcze nie tak ładny jak bym chciała, chociaż miejsce na grila jest, altanka też, kocyk tez jest gdzie rozstawić, no i moja ukochana magnolia rośnie!
Odpowiedz
#8
Mój ogródek to teren eksperymentów mojego męża. Ja dbam o kwiatki a on ciągle coś buduje. Zbudował mini wierzę widokową, wiatrak, altankę. Może kiedyś zbuduje jakieś mini miasto. U nas najczęściej używa się narzędzi do majsterkowania. Najczęściej robimy zaopatrzenie w sklepie narzednik.pl Zainteresowanym podajemy link: http://www.narzednik.pl
Odpowiedz
#9
JA niestety nie posiadam, ale bardzo chciałbym mieć Smile
Odpowiedz
#10
A któż by nie chciał mieć! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości