Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt tylko w banku - ale jaki wybrać
#1
Mam stalą pracę, nie najgorzej płatną, posiadam więc zdolność kredytową. Myślę, że każdy bank spokojnie udzieli mi kredytu. Zastanawiam się jednak jaki bank wybrać jeśli chodzi o sfinansowanie zakupu samochodu. Jestem zmuszony wziąć kredyt na samochód, gdyż moja firma oddelegowała mnie do pracy w terenie, ale muszę posiadać własny samochód. Mój obecny nie nadaje się do dalekich podróży, dlatego chcę kupić trochę nowszy (używany, ale w dobry stanie, tak do 30 000 zł). W związku z tym mam pytanie, który bank będzie najlepszy dla kredytu samochodowego? Konto osobiste posiadam w Deutsche Banku, bank ten ma kredyt motoryzacyjny (oferta kredyt na stronie www) i zastanawiam się czy to jest dobry bank jeśli chodzi o zaciągnięcie kredytu? Z oferty konta jestem zadowolony i wolałbym zostać w jednym banku, ale chętnie zapoznam się jeszcze z opiniami innych klientów. Dlatego jeśli ktoś z was zaciągał kredyt w DB (jakikolwiek - gotówkowy, hipoteczny, samochodowy, etc) to proszę się wypowiedzieć. Szukam informacji na innych forach, ale ogólnie ciężko o jakieś wartościowe opinie. Jesli coś wiecie w temacie to zapraszam do pisania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości