Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt na samochod? Jak to uczynic najlepiej?
#1
Wielu z nas zapewne marzy o zmianie auta na nowe, lepsze, wygodniejsze, wieksze - ale srodkow na to brak. Mozna brac auto na kredyt - jednak jest to kosztowna opcja, ale moze warto sie zastanowic nad tym - czy moze jednak nie jest to lepsza opcja, niz inwestowanie w remontowanie starszego auta?
Kredyt to jednak koszty - wiadomo - a najlepiej koszty jest ciac = kredyt brac najkorzystniejszy na rynku. Jak to latwo i przyjemnie uczynic? Ano korzystajac z porownywarki kredytow samochodowych: http://www.terve.pl/kredyty/kredyty-samochodowe - wiele ofert w jednym miejscu.
Odpowiedz
#2
U mnie też środków brak ale dokąd sama nie odłożę to nie kupię, jeżdżę z powodzeniem Polregio i wcale na pociągi nie narzekam, przynajmniej wyspać się po drodze mogę Big Grin
Odpowiedz
#3
bo ja wiem czy warto brać kredyt na samochód ? Moim zdaniem nie...
Odpowiedz
#4
Biorąc kredyt na samochód traci się praktycznie podwójnie bo z jednej strony na samochodzie który traci na wartości (szczególnie mowa o samochodach nowszych) a z drugiej strony na kredycie bo musimy płacić odsetki. Jest to jeszcze stosunkowo opłacalne jeśli prowadzi się własną działalność gospodarczą i wrzuca w koszty zarówno wartość pojazdu jak również wszystkie zakupy z nim związane.. części, paliwo etc. Troszkę można się w tym temacie dowiedzieć czytając jeden z artykułów na pozabanki blog ale nie mogę go teraz znaleźć. W każdym razie było w nim dokładnie opisane co się opłaca a co nie w temacie finansowania zakupu pojazdu.
Odpowiedz
#5
Na tani używany samochód zawsze można zabrać chwilówkę za darmo, albo pożyczki na raty. W ostateczności leasing jeśli ma się firmę.
Odpowiedz
#6
hmm z kredytami to jest tak,ze ja uważam,æe wszystko jest dla ludzi, ale do czasu i do przeczytania pierwszej umowy
Odpowiedz
#7
Uważam, że kredyty trzeba umieć brać. Jeśli się to robi bez namysłu to potem się słyszy żale tych osób. Dzięki kredytom można zaoszczędzić wiele lat pracy i wysiłku by oszczędzić. Pozdrawiam
Istnieje teraz szybka chwilówka , dzięki ktorej zaoszczędzisz swój cenny czas.
Odpowiedz
#8
wydaję mi się, że kredyty można brać http://pozyczkolot.pl/ , ale z myślą że będzie się miało z czego spłacić
Odpowiedz
#9
ja uważam,ze jeśli chodzi o takie sprawy jak samochód, to najlepiej kredyt wziąć w banku, w tedy mamy pewność,że wszystko jest bezpieczne i w porządku i dopięte na ostatni guzik Smile
Odpowiedz
#10
Moim zdaniem najlepsza jest teraz chwilówka - pieniądze otrzymujesz przeważnie po kilku minutach, najczęściej po podaniu podstawowych danych, bez zbędnych formalności. Bardzo mi ułatwia życie fakt, że mogę wziąć pożyczkę przez internet i nie muszę się bawić w jakieś głupie biura.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości