Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulka z nadrukiem na prezent?
#51
Według mnie to całkiem fajny pomysł. W końcu jest to prezent bardzo oryginalny i spersonalizowany.
Odpowiedz
#52
Myślę, że to nie jest dobry pomysł z tego względu, że ubrania dla mężczyzn zwykle charakteryzują się większą jakością wykonania i dbałością o szczegóły niż ma to miejsce w przypadku odzieży gotowej do nadruku.
Odpowiedz
#53
Koszulka to taki raczej słaby pomysł, nie wiem, dla mnie to zawsze było dosyć nieoryginalne. Kup coś praktycznego, ostatnio dostałem super klapki na basen i według mnie taki prezent ma dobre przeznaczenie Wink Zerknąć tutaj można, bardzo fajny poradnik w tym temacie http://eplywak.pl/klapki-na-basen/, na pewno coś ciekawego będzie dla Ciebie.
Odpowiedz
#54
Zależy dla kogo i kto jaki ma do tego stosunek, w końcu prezenty powinno się dostosowywać do osoby.
Odpowiedz
#55
jeżeli z nadrukiem to ja wolę ręczniki - mimo że nikt poza nami ich nie ogląda to takim się wycierać to klasa! Big Grin
Odpowiedz
#56
Zależy jaki to nadruk, bo te bywają różne i niektóre koszulki naprawdę świetnie wyglądają, choćby taka koszulka widziana na stronie o modzie z dużym wyborem koszulek i t-shirtów, jak ten:

[Obrazek: I520x520.jpg]
Odpowiedz
#57
Koszulka z fajnym, zabawnym nadrukiem może być świetnym pomysłem na prezent. Warto dobrze zaplanować co miałoby się znaleźć na takiej koszulce. Taki prezent na pewno zostanie na długi czas niezapomnianą pamiątką.
Odpowiedz
#58
Koszulka na prezent to bardzo dobry wybór. Ostatnio kupiłem wujkowi na imieniny koszulkę model slider linear i był naprawdę zadowolony. Myślę, że jest to idealna koszulka na prezent
Odpowiedz
#59
Koszulka z ulubionym nadrukiem, to dobry pomysł na prezent.
Odpowiedz
#60
Wszystko zależy dla kogo ma być prezent. Taka jest prawda... Jak przykładowo planujecie kupić przyjacielowi prezent, a ten jest założy księdzem. To nie tak łatwo jest znaleźć coś trafnego. Ja tak się składa, że ostatnio przypadkiem znalazłam tutaj https://www.galante.pl/prezenty-dla-ksiedza piękne sygnety z symbolami religijnymi. No i to już byłby fajny prezent dla księdza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości