Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki naturalne
#1
Zauważyłam, że ostatnio kosmetyki naturalne stają się one coraz bardziej popularne. Ogromna ilość znanych, ale także mniej popularnych marek stawia na takie produkty. Konsumenci przykładają znacznie większą wagę do składów produktów jakie używają w swojej pielęgnacji. Jakiś czas temu w drogerii https://www.ezebra.pl/ wpadło mi w oko kilka propozycji. Jeżeli ktoś z Was rozgląda się za tego typu produktami to myślę, że śmiało możecie sobie zerknąć. Przy okazji chciałabym Was zapytać skąd najczęściej kupujecie kosmetyki? Stawiacie na drogerie internetowe czy stacjonarne?
Odpowiedz
#2
Kosmetyki naturalne są najlepsze. sama staram się tylko takich uzywac, i do pielegnacji twarzy i do pielegnacji ciała Smile
Odpowiedz
#3
no ja wlasnie sie rozgladam za jakimis kosmetykami naturalnymi ale totalnie nie wiem co na poczatek byloby najlepsze
Odpowiedz
#4
U nas w domu też pojawiają się kosmetyki naturalne - bardzo sobie chwalę, wiele z nich jest na prawdę ekstra.
Odpowiedz
#5
(09-22-2022, 10:25)Aromatka napisał(a): no ja wlasnie sie rozgladam za jakimis kosmetykami naturalnymi ale totalnie nie wiem co na poczatek byloby najlepsze
Wejdz sobie na Notino Smile tam maja spory wybór kosmetykow naturalnych i weganskich, na pewno cos fajnego Ci sie trafi Smile
Odpowiedz
#6
a wejde pewnie i zobacze, weganskich nie stosowalam moze sie okazą dla mnie zbawienne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości